Завод-виробник Доставка по Україні

Способи утеплення простору під дахом

Post 14 of 118

Доброго дня, шановні читачі блогу компанії “Сучасна покрівля”!

У минулій публікації “Вибір гідроізоляції для даху будинку” ми говорили про основні вимоги до матеріалу гідроізоляції, а також зовнішні фактори, що впливають на вибір такого матеріалу. Сьогодні ми хочемо дати деякі поради щодо використання мансарди, а також позначити основні етапи її теплоізоляції.

Останні кілька років особливої популярності користується мансарда – житлове горищне приміщення. У ХХ столітті вона вважалася житлом для незабезпечених людей, божевільних письменників та художників.

 Фото мансардыУлюблене приміщення творчих особистостей здебільшого не відповідало нормам, які висуваються до будівництва житлових приміщень. Мешканцям таких будівель доводилося знемагати від низьких температур взимку, а влітку від нестерпної спеки, тому що щільна цегляна кладка не застосовувалася, а замість неї використовувалася покрівля. металевих складових та черепиці.

Мансарда на етапі сучасного будівництва – це не тільки затишне, обладнане і утеплене горище, але і прекрасне рішення, що дозволяє значно розширити корисний простір вашого житла. Цікавим є той факт, що містобудівні вимоги враховують мансарду при визначенні кількості поверхів будівлі.

Ключові переваги мансарди:

  • наявність додаткової житлової площі.
  • раціональне використання простору.
  • оригінальний вигляд, мансардні вікна та архітектурна привабливість.

Підготовка мансарди до проведення робіт

Перш ніж приступити до проведення робіт з утеплення мансарди необхідно зробити деяку підготовку: позбавитися всього зайвого, здійснити вологе прибирання, заповнити всі тріщини та щілини. Особливо уважно потрібно поставитися до ущільнення стиків по периметру склопакета. Невеликі тріщини замазуються шпаклівкою, великі заповнюються пінопластом, потім цементуються.

Технологія теплоізоляції мансарди

1 етап

Схема утепленої мансардиПлити утеплювального матеріалу – мінеральна вата, пінопласт тощо обрізаються таким чином, щоб їх ширина перевищувала проміжок між кроквяними балками на кілька сантиметрів. Потім вимірюється товщина крокв, тому що шар теплоізоляційного матеріалу не повинен виступати за межі балок перекриття. Якщо товщина крокв недостатня щодо матеріалу, що утеплює, зверху вздовж балок закріплюються рейки з деревини.

2 етап

В якості пароізоляції можна застосувати такі матеріали, як пергамін і поліетилен. Однак найбільш практичним визнана поліпропіленова плівка, покрита фольгованим шаром, здатна захистити будь-яку площину від випарів усередині будинку та від проникнення вологи зовні. Крім того, така плівка сприяє збільшенню теплоізоляції нижньої частини конструкції за рахунок відображення інфрачервоних променів.

3 етап

Краї пароізолюючого матеріалу акуратно обрізаються канцелярським ножем, стики запечатуються клейкою стрічкою. Поверх плівки набиваються дерев’яні рейки.

Меню