Завод-виробник Доставка по Україні
Працюємо з програмою “єВідновлення”!

 
067 776 74 07
 

Покрівля в м. Миколаєві, Одесі від компанії «Сучасна покрівля»

Фасад та покрівля – це визначні елементи вашого будинку, що завершують його екстерє’р та стиль. Якісна та сучасна покрівля в Одесі, Миколаєві або будь-якому іншому місті здатна не тільки прикрасити зовнішній вигляд та гармонично влитися в загальний архітектурний ансамбль, але й стати гарантією надійності й довговічності цілого будинку та комфортного життя всередені нього.

Існуюче під час будівництва негласне правило – не можна заощаджувати на фундаменті та даху цілком себе виправдовує. А тому до устрою покрівлі для вашого даху необхідно підходити відповідально й професійно, вибираючи
лише якісні покрівельні матеріали, здатні прослужити не один десяток років, а також досвідчених фахівців для монтажу.

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА ПОКРІВЕЛЬНІ БРИГАДИ ТА ПРОРАБІВ!

 
Увага! Працюємо з ПДВ (і робота ф матеріал)

 
Подивіться приклади робіт на об’єктах, де розрахунки проводились з ПДВ – ПРИКЛАДИ

Золоте правило клієнта: “Ніколи не користуйся послугами несумлінних покрівельників!” Якість матеріалів, що постачається, товщина металу, розміри листів повинні суворо відповідати тим, що були замовлені під час оформлення замовлення!!!

Переваги співробітництва з компанією
«Сучасна покрівля»

Як можна побачити з вищенаведеного, співробітництво з нашою компанією буде вигідним та приємним! Та, якщо вам потрібно швидко та якісно перекрити дах, то будьте освідомлені, що всі етапи будівництва покрівельного покриття, починаючи від розрахунку та завершуючи монтажом, в нас проходять злагоджено та професійно.

Ціни на послуги наших покрівельників в м. Одеса знаходяться на тому ж рівні, що й в Миколаєві.

Фахівці компанії не займаються іншими видами діяльності. Покрівельні роботи – це їх єдина спеціалізація. А це означає, що вам гарантована успішна реалізація ваших ідей незалежно від рівня складності, з використанням самих эфективних матеріалів.

Також приємною відмінністю «Сучасної покрівлі від інших покрівельних компаній Одеси та Миколаєва є ціна матеріалів, що пропонуються! І це все дуже легко пояснюся прямим постачанням з заводу виробника.

Наші Партнери

Задоволені клієнти — обличчя компанії

Візитівкою компанії є задоволені клієнти. Тому, якщо ви бажаєте купити покрівлю в Миколаєві або Одесі, то можете бути впевнені, що в нас вам допоможуть реалізувати всі ваші ідеї на самому високому професійному рівні!

Фахівці та менеджери нададуть інформацію про різноманітні покрівельні матеріали та комплектуючі, виконають заміри вашої покрівлі, зроблять розрахунок робіт та запропонують найкращу ціну!

Та останнє, але, мабуть найголовніше — задля наочності ви завжди можете подивитися приклади покрівлі в Одесі, фото покрівлі в Миколаєві — наші реалізовані об’єкти.

Зробіть вашу покрівлю надійною та привабливою вже сьогодні!

Відгуки клієнтів

Меню