Завод-виробник Доставка по Україні

Вентиляція покрівлі – Миколаїв, Одеса

На даній сторінці представлена інформація про системи вентиляції від компанії «Сучасна покрівля», що пропонуються замовникам з міст Одеса та Миколаїв. Дізнайтеся про те, які бувають види вентиляції, про її технічний устрій, а також переваги її впровадження.

Ми пропонуємо:

Вентиляційні системи VILPE

Вентиляционный-выход-VILPE

Фахівці компанії “Сучасна покрівля” здійснюють монтаж систем вентиляції WirPlast, VILPE

Навіщо потрібна вентиляція підпокрівельного простору?

Схема вентиляції покрівліСхоже, що відповідь на це питання лежить на поверхні. Справа в тому, що в будь-яких покрівельних конструкціях постійно утворюється конденсат. Наявність же вологи, в свою чергу, веде до утворення всіляких грибків і хвороботворних мікроорганізмів., Що може істотно впливати на зовнішній вигляд, а в кінцевому підсумку і на цілісність кроквяної системи. Адже прогнилі від постійної вологи і цвілі крокви не в змозі виконувати свою пряму задачу – утримувати дах!
Для того, щоб не допустити подібних проблем, використовують спеціальні пристрої – покрівельні аератори, які використовуються для вентиляції підпокрівельного простору і виведення водяної пари. Застосовуються пристрої як при влаштуванні та реконструкції плоских покрівель, так і скатних. Для кожного типу покрівлі існують свої особливості і технічні рекомендації по установці аераторів. Аератори вважаються однією з особливо дієвих вентиляційних систем, за допомогою яких видаляється конденсат і волога з під покрівельного простору.

Вентиляція покрівлі
Робота фахівців компанії «Сучасна покрівля»

Чим корисна вентиляція покрівлі:

  • підтримка постійної температури і вологості в горищному просторі
  • провітрювання підпокрівельного простору за рахунок надходження свіжого повітря зовні
  • підтримання нормальної вологості ізоляційних матеріалів і несучої кроквяної конструкції
  • захист покрівельних матеріалів від гнилі, цвілі і деформацій

Влаштування та види вентиляції

Існують два основних види вентиляції, про які слід згадати. Перший використовується для так званого «холодного» горища. Другий забезпечує вентиляцію в мансардах. Що ж під собою має на увазі вентиляція «холодного» горища? Мається на увазі те, що «Холодний» горище не призначений для житла, а лише забезпечує вентиляцію. Це означає, що при будівництві під покрівлею знаходиться всього один шар гідроізоляції. В такому випадку, зазор для вентиляції необхідний тільки між покрівлею і матеріалом, який забезпечує гідроізоляцію. Якщо ж горище розглядається і облаштований під житлову площу, покрівля повинна бути не тільки гідроізолювання, але і утеплена. Відповідно між усіма цими шарами повинна бути облаштована або проведена вентиляція. В такому випадку проживання на мансарді буде затишним. При цьому вона буде виконувати всі функції покрівлі – захищати від вітру, снігу і вологи. Найчастіше вентиляція покрівлі виконується за допомогою прохідного елемента і покрівельного вентиля. Прохідний елемент потрібен для укладання труб вентиляції, а покрівельний вентиль є готовою покрівельної віддушиною, захищеної від атмосферних опадів і оснащеної фартухом, службовцям для гідроізоляції місця врізки в покрівлю.

Купити систему вентиляції покрівлі в Одесі і Миколаєві

Для замовлення потрібної вам системи вентиляції покрівлі, отримання консультації та розрахунків звертайтеся в офіс компанії “Сучасна покрівля”:

В Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. (048) 775 55 05, 098 757 55 05

В Миколаєві – вул. Пушкінська, 19, тел. (0512) 47-54-47, 067 776 74 07

Забезпечте функціональність і довговічність вашої покрівлі! Замовляйте систему вентиляції вже сьогодні!
Меню