Завод-виробник Доставка по Україні

Мансардні вікна в Миколаєві та Одесі

Зображення - мансардні вікна

У перетворенні нежитлового горища в затишну мансарду не останню роль відіграють мансардні вікна. Іноді віконні прорізи влаштовують при реконструкції існуючої даху. Створені після завершення будівництва будинку мансардні вікна в м Миколаїв та інших місцях можна побачити на прикладі надбудованих поверхів в старих будівлях. Однак найчастіше можливість використання простору під дахом для житла закладається ще на етапі архітектурного проекту. Мансардні вікна Одеса сьогодні вам пропонує вибрати і купити у нас. Наша компанія проводить установку мансардних вікон в Миколаєві.

Склад мансардних вікон

Облаштування мансардних вікон має свої особливості. Так, наприклад, зазвичай вони не обладнуються підвіконнями. Крім того, в залежності від розміру мансарди і віконного отвору може встановлюватися поворотна, орні або комбінована система відкривання. Якщо ви не хочете, щоб стулка вікна заходила в кімнату, замість звичайних поворотних вікон можна встановити вікна з піднятою віссю повороту. На мансардні вікна в Одесі ми пропонуємо безліч різних збірок і комплектацій.

Мансардне вікно Факро

Для мансард з впираються в підлогу скатами і без пристенке хорошим рішенням виявиться мансардний балкон. В цьому випадку віконна система складається з двох частин, з відкидною вгору верхньою частиною і вертикально відкривається нижній. Такі вікна будуть гармоніювати разом з металочерепицею.

Вимоги до мансардних вікон згідно будівельних норм

За чинними в Україні будівельними нормами засклена частина житлової мансарди не повинна бути менше десятої частини площі підлоги. Однак не варто забувати, що навіть найякісніші віконні склопакети не зрівняються по теплопровідності з утепленими за всіма правилами стінами. Тому, крім польоту фантазії та креативності, непогано задіяти здоровий глузд в тих випадках, коли мова йде про такі непрості рішення, як мансардні вікна.

Вікна Fakro
Fakro

В м Миколаїв і Одеса завжди до ваших послуг фахівці компанії «Сучасна покрівля», які дадуть поради з усіх питань, пов’язаних з пристроєм покрівель і мансардних вікон.

Дізнатися ціни та отримати консультацію ви можете в офісах компанії в Миколаєві: вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067 – 776-74-07

В Одесі: вул. Успенська, 129 (кут щепним провулок), тел. 048-77-55-505, 098 – 75-75-505

Меню