Завод-виробник Доставка по Україні

Мансардні вікна Fakro

FakroКомпанія ФАКРО, що спеціалізується на виробництві мансардних вікон, була заснована в 1991 році, проте ідея її створення зародилася ще 25 років тому в Польщі. У 1986 році була заснована перша компанія з обробки деревини під назвою “Zaklad Stolarki Budowlaneij Florad”. На той час в компанії працювало лише кілька людей, які могли виробляти невелику кількість столярних виробів. Зростаючі доходи від спільної діяльності дозволили розпочати виробництво мансардних вікон. Таким чином, для збільшення обсягу продукції, що випускається продукції 11 січня 1991 була заснована компанія FAKRO.

Вперше мансардні вікна ФАКРО були представлені в 1991 році. Торгово-промислова група компаній FAKRO Group складається з підприємств в 3 містах Польщі, Львові та Вологді. Деревообробний комбінат в Вологді відкритий в 2003 році і виготовляє дерев’яні деталі для вікон для даху та горищних сходів. Якщо ж вам потрібні мансардні вікна в Одесі – звертайтеся до нас!

Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником мансардних вікон Fakro в Одесі, Миколаєві та Херсоні.

Мансардні вікна Fakro

Увага! Запршуємо до співпраці монтажні бригади (додаткові знижки).

Мансардні вікна Fakro 2Мансардне вікно Fakro несе такі ж високі навантаження, як вся покрівля, тому при виробництві особлива увага приділяється контролю якості продукції. У лабораторіях FAKRO проводиться понад 70 різних тестів сировини, комплектуючих, напівфабрикатів і готових товарів. Лабораторія обладнана вітрової та дощової камерою, а також камерою низьких температур, що дає можливість проводити випробування в різних кліматичних умовах і дозволяє постійно вдосконалювати продукцію. Спеціальні установки тестують на міцність склопакети і фурнітуру, яка повинна витримувати не менше 20000 циклів відкривання-закривання вікна.

Особливості та переваги:

  • Для виробництва мансардних вікон FAKRO використовується тільки екологічно чиста сировина – деревина сосни вищої якості (клас 1А). При виробництві вікон FAKRO не допускається наявність сучків на видимих частинах вікна. Всі дерев’яні елементи вікна просочені антисептиком у вакуумній камері і двічі покриті екологічно чистим акриловим лаком.
  • У вікна Факро встановлюються енергозберігаючі склопакети, які заповнюються аргоном. Загартовані скла підвищеної міцності, стійкі до впливу атмосферних явищ; пристосування, що не дозволяють видавити склопакет і оригінальні інженерні рішення сприяють безпеці монтажу та експлуатації. Факро надає на склопакети безстрокову гарантію від пошкодження градом і гілками.
  • З метою запобігання конденсату, всі моделі вікон для даху FAKRO оснащені ексклюзивним вентиляційним клапаном. Цілий рік він може забезпечувати постійний, регульований приплив свіжого повітря при закритому вікні і виводити зайву вологу з приміщення, здійснюючи правильне функціонування вентиляції в мансарді. Розташований у віконному коробі вентиляційний клапан не зменшує площі корисного скління вікна.
  • Ручка, спеціальні засувки і конструкція петель дозволяють фіксувати вікна Факро в 6 позиціях, в тому числі в декількох положеннях, призначених для провітрювання і фіксації вікна при його повороті на 180 °, що особливо зручно для миття зовнішнього скла. Ручка розташована в нижній частині віконної стулки, що забезпечує простоту і зручність використання вікна.
  • З широкого модельного ряду FAKRO Ви можете вибрати вікно, яке оптимально впишеться в Вашу мансарду, виходячи їх необхідних функцій, кроку установки крокв, виду покрівлі, інтер’єру, особистих побажань і фінансових можливостей.

БЕЗПЕКА 

Мансардне вікно як елемент конструкції даху безпечно в експлуатації.
У склопакетах встановлюються загартовані міцні скла, стійкі до впливу екстремальних атмосферних явищ.

НАДІЙНІСТЬ 

Дерев’яні деталі вікна виготовляються з високоякісного соснового пиломатеріалу і просочуються антисептиком у вакуумній камері.
Алюмінієві профілі вікна пофарбовані поліестеровою фарбою, стійкою до впливу сонячного випромінювання.
Зовнішній кріплення виготовлений з нержавіючої сталі.

УНІВЕРСАЛЬНА СИСТЕМА МОНТАЖУ 

Універсальна система монтажу вікон для даху FAKRO була розроблена для того, щоб полегшити їх монтаж незалежно від конструкції даху і типу покрівельного покриття (можливо вас зацікавить металочерепиця Миколаїв, Одеса). Ця система дозволяє встановлювати вікна на латах чи на кроквах, а також вибирати глибину установки вікон в схилі даху.

1. Вікна для даху FAKRO із середньо – поворотним відкриванням

Мансардне вікно Fakro 1Вікно для даху FAKRO з середньо відкриванням є найпопулярнішою моделлю компанії-виробника на українському ринку. Раму можна повертати на 180 градусів навколо осі (значно полегшується процес миття вікна) або фіксувати в похилому положенні завдяки спеціальній конструкції віконних петель. Розташована в нижній частині стулки вікна ручка і спеціальна засувка дають можливість встановлювати стулку вікна в одному з п’яти положень. Захист від агресивних природних впливів і злому, а також безпеку експлуатації забезпечують використовувані у всіх моделях вікон FAKRO загартовані скла. Вікна для даху з середньо відкриванням від компанії FAKRO випускаються «глухі» або «відкриваються» 13-ти стандартних розмірів, які підібрані, виходячи з найбільш часто зустрічається величини кроку між кроквами.

2. FTP-V Electro: “розумне” вікно для даху

Мансардне вікно Fakro 2FTP-V Electro — нова модель середньо вікна FAKRO для даху дозволяє комфортно управляти за допомогою пульта дистанційного керування самим вікном і аксесуарами, зберігши при цьому всі позитивні якості стандартної моделі FTP-V. Стулка закривається автоматично в разі дощу, а управляти вікном можна з будь-якої частини приміщення. З пульта управління можна також керувати роботою підключених до вікна аксесуарів – зовнішніх рольставней, жалюзей, штор.

У комплект поставки вікна Electro входить блок живлення і трьохканальний центральний процесор, а також датчик дощу ZRD і електропривод ZC 24. Додаткові елементи керування до вікна підключати не потрібно, так як вся система вбудовується безпосередньо у віконний короб. Щоб підключити мансардне вікно, досить вставити вилку в електричну розетку або підключити до загальної мережі кабель електроживлення.
У разі необхідності відключити електропривод можна одним простим поворотом ручки, що дозволяє переходити на ручне управління при відключенні електроенергії, під час миття зовнішнього скла або в процесі монтажу.

3. Пластикове вікно FAKRO PTP із середньоповоротним відкриванням

Мансардне вікно Fakro 3Ця модель ПВХ-вікна для даху призначена для приміщень, в яких постійно зберігається підвищена вологість – кухні, ванній, басейну, оранжереї. Пластикові вікна легко миються і не вимагають специфічного складного догляду, тому рекомендовані до установки в готелях, офісах, будинках відпочинку, закладах охорони здоров’я. До того ж, якщо замовник забажає, щоб вікна на даху були білого кольору, можна також використовувати модель ФАКРО РТР.

Мансардні вікна РТР виготовляються з багатокамерного ПВХ-профілю, армованого з внутрішньої сторони сталевими оцинкованими профілями. Для виробництва вікон РТР використовується профіль ПВХ білого кольору. Вікна оснащуються вентиляційним автоматичним клапаном V40P, пропускна здатність якого становить 48 кубічних метрів на годину. Конструкція клапана унікальна і запатентована компанією ФАКРО.

4. Вікно FAKRO FW распашне термоізоляційне

Мансардне вікно Fakro 4Распашне термоізоляційне вікно FAKRO FW може служити для виходу на дах або бути елементом аварійного виходу (підтверджується висновком Всеросійського НДІ протипожежної оборони МНС РФ). Стулка відчиняються вправо або вліво (модель FWP-L і FWP-R відповідно) на кут 90 градусів. Від випадкового захлопування охороняє спеціальний газовий амортизатор, він же значно полегшує відкривання вікна і дозволяє утримувати стулку в положенні «відкрито». Вікно оснащене стандартним склопакетом з загартованим склом. Дана модель вікна переважно встановлюється в нежитлові горища.

 

5. Вікно-люк FAKRO WS для нежитлових приміщень

Мансардне вікно Fakro 5Вікно-люк FAKRO може використовуватися в якості аварійного виходу на дах або призначатися для проходу на покрівлю при необхідності її ремонту і обслуговування. Вікно-люк забезпечується кришкою, виготовленою з полікарбонату, що відкидається на кут до 180 градусів по верхніх петлях. Завдяки можливості фіксації стулки в двох положеннях, вікно-люк забезпечує можливість провітрювання і покращує освітленість приміщення.

Аксесуари до вікон для даху FAKRO

Поєднуючи в собі естетичні та функціональні елементи, аксесуари, що випускаються для вікон для даху FAKRO, підвищують красу вікна і зручність його використання. Вони продовжують термін служби виробу, дозволяють управляти як відкриванням / закриванням самого вікна, так і припливом тепла і світла в приміщення, забезпечують вікна захистом проти злому і надають їм естетичний зовнішній вигляд.

Внутрішні аксесуари створюють індивідуальний стиль оформлення Вашої мансарди, захищають приміщення від впливу агресивних факторів навколишнього середовища, дають можливість регулювати надходження тепла і світла всередину мансарди. Внутрішні аксесуари – це москітні сітки, жалюзі і шторки (з частковим або повним затемненням).
Аксесуари, призначені для установки і обробки мансардних вікон FAKRO, продовжують термін служби виробу, спрощують процес монтажу та внутрішнього оздоблення. У список таких аксесуарів включають обробний короб, теплоізоляційний пояс (виготовляється зі спеціального утеплювача), зовнішній гідроізоляційний пояс, внутрішній пароізоляційний пояс.

Вітражі

Мансардне вікно Fakro 6Оригінальною новинкою, яку пропонує компанія FAKRO своїм клієнтам, є вітражні склопакети. Забезпечені вітражами вікна здатні додати будь-якому приміщенню вишуканість і оригінальність. Споживачеві пропонується більш 200 різних кольорів.

Ознайомитись зі всім асортиментом мансардних вікон Fakro ви можете в офісах компанії:

В Миколаєві – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

В Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Докладно про ціни ви можете дізнатися за телефонами 067 776-74-07, 098 757-55-05

До уваги монтажних бригад! Запрошуємо до взаємовигідної співпраці (додаткові знижки).

Меню