Завод-виробник Доставка по Україні

Мансардні вікна Roto

Roto logoRoto – мансардні вікна та люки, німецького концерну Roto, призначені для освітлення та вентиляції мансардних приміщень та виходу на покрівлю. Вікна виготовляються в дереві та пластиці з різними варіантами ламінації і є на сьогодні одними з найбезпечніших мансардних вікон для дому. Мансардні вікна Roto пропонують широкий асортимент вікон, універсально підібраних для будь-якого виду мансарди – дитячої, ванної, спальної, гостьової, столової кімнати. Ідеальні конструкції мансардних вікон Roto дозволяють зробити монтаж легким та точним, забезпечуючи відсутність будь-яких проблем з експлуатацією мансарди у майбутньому. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником мансардних вікон Roto у Миколаєві.

Торгова марка Roto існує з 1935 р. і сьогодні є визнаним символом комфорту, безпеки, естетики та інновацій у галузі віконних технологій. Під торговою маркою Roto сьогодні випускаються мансардні вікна, горищні сходи та віконна фурнітура. До складу німецького концерну входять 12 заводів та понад 40 власних торгових представництв, розташованих у всьому світі, із загальною кількістю співробітників понад 3800 осіб.

Мансардні вікна Roto

Мансардні вікна Roto мають незаперечні переваги перед конкурентами та наявність власної регульованої фурнітури, налагодженого високоточного поворотно-відкидного механізму відкривання, механізму регулювання зазорів та зусиль відкривання вікон.

Переваги мансардних вікон Roto:

 • наявність регульованої фурнітури:
 • регулювання зазорів між стулкою та рамою вікна;
 • регулювання зусилля відкривання стулки;
 • усі моделі вікон виготовляються з дерева (клеєний брус) та з профілів ПВХ (металопластик);
 • легкий та швидкий монтаж за рахунок наявності пароізоляційної плівки та термоізоляційного блоку WD на рамі вікна;
 • герметичність та безпека за рахунок наявності 3-х та 4-х точок замикання віконної стулки;
 • широкий вибір типорозмірів (понад 30);
 • ексклюзивна модель вікна з піднятою на 3/4 віссю повороту стулки – R7 H/K;
 • єдина у світі модель панорамного вікна Azuro – розмір 2,60 м х 1,70 м;
 • німецька якість;
 • 15 років гарантії.

Асортимент

Azuro – панорамне мансардне вікно

Roto azuroRoto Azuro – найбільше мансардне вікно

Завдяки запатентованій техніці Roto віконні стулки ховаються в спеціальні панелі, розміщені зовні на даху. Roto Azuro керується дистанційно за допомогою настінного вимикача або пульта дистанційного керування, а також вручну, у разі відключення електрики або миття стулок вікна. У разі дощу спеціальний датчик забезпечує автоматичне закривання стулок вікна.

Дерев’яна рама білого або іншого кольору з палітри RAL дає широкі можливості дизайну мансардного приміщення.

У стандартній комплектації Azuro оснащено безпечним термоізоляційним склом із додатковою акустичною ізоляцією. Чудові технічні параметри обмежують приміщення від нагрівання влітку та від втрати тепла взимку.

Панорамне мансардне вікно можна оснастити зовнішнім маркізетом, який забезпечить захист від сильного потоку сонячного світла, додатково створюючи при цьому затишну атмосферу в мансардному приміщенні. Крім того, зовнішня панель, в яку ховаються стулки вікна, може відігравати роль сонячної батареї, що живить електропривод вікна.

Переваги Azuro:

 • панорамний огляд
 • велика площа відкривання 2,60 х 1,70 м
 • зручне електричне обслуговування
 • запатентована пересувна система відкривання стулок – стулки, що відкриваються, накладаються один на одного
 • легкий догляд
 • німецька якість
 • захист від сонця та укоси за бажанням
 • серійно вбудований датчик дощу
 • для дахів з кутом нахилу від 30° до 65°

Фасадні вікна WFA Designo R1

Roto WFAФасадні вікна Roto WFA

Фасадні вікна WFA у комплекті з окладами є ідеальним рішенням для фасадних з’єднань. У поєднанні з мансардними вікнами, вони дають більше світла та можливостей для дизайну інтер’єру.

Доступні такі версії:

– відкидне (стандарт);

– з двома осями повороту стулки;

– FIX – невідчинні (глухі). Доступні тільки у версії дерева і можуть бути без зовнішніх алюмінієвих накладок (тільки фарбування).

Безпека вікна забезпечує склопакет із клеєним склом триплекс, з ручкою із замком під ключ (у стандарті у версії поворотно відкидної).

Покрівельні люки

Люк для виходу на дах WDA Designo R3

Roto WDAПокрівельний люк Roto WDA Designo R3

Покрівельний люк WDA R3 може бути успішно використаний у житлових приміщеннях завдяки таким же термоізоляційним параметрам, як і у стандартних мансардних вікнах.

Стулка люка відкривається убік (на замовлення: вліво або вправо) за допомогою пневматичного амортизатора. У стандартному виконанні люк оснащується термоізоляційним склопакетом, що захищає від перегріву приміщення влітку та від втрат тепла взимку.

У комплектацію може входити термоізоляційний блок WD (як опція), який значно підвищує параметри теплоізоляційні всієї конструкції люка. Також люки Designo WDA R3 можуть за допомогою спеціальної ручки відкриватися не лише зсередини, а й зовні.

Люк безпеки WSA Designo R8

Roto WSAПокрівельний люк Roto WSA Designo R8

Люк Designo WSA рекомендується для встановлення у житлових приміщеннях. Він відрізняється зменшеною монтажною висотою, новим кольором зовнішніх накладок (антрацит металік), а також із серійно встановленим на заводі термоізоляційним блоком WD.

Активовані на випадок небезпеки два газові амортизатори відкидають стулку на 60°, відкриваючи таким чином евакуаційний вихід з висотою в 1.2 м. Провітрювання відбувається або за допомогою двоступінчастої вентиляційної щілини або при відкритті стулки на 25°.

Покрівельний люк Lucarno WDL

Roto LucarnoRoto Lucarno WDL

Lucarno – це універсальний покрівельний люк для виходу на покрівлю, застосовується для нежитлових мансардних приміщень (горищ).

Люк оснащений фіксатором відкривання стулки, а також має склопакет, у якого обидва скла загартовані.

Люки постачаються в комплекті з окладами для плоских або профільованих покриттів.

Оклади

Види гідроізоляційних окладів для вікон:

 • Оклад для встановлення мансардного вікна у профільованій покрівлі (EDR Rx 1×1 ZIE, HZI)
 • Оклад для встановлення мансардного вікна в плоскій покрівлі (EDR Rx 1×1 BTN, SDS)
 • Оклад для з’єднання з фасадним елементом (EFA Rx)
 • Оклад для з’єднань через коник покрівлі (EUF Rx)
 • Оклад для встановлення мансардних вікон у покрівлі з кутом ухилу < 15° (ERA Rx 1×1, 2×1, 3×1)
 • Система окладів для плоских дахів (EBR FLD)
 • Комбіновані оклади для горизонтальних або вертикальних з’єднань.

У стандартному виконанні оклади виготовляються та поставляються з алюмінію у кольорі антрацит металік. На замовлення – у версії титан-цинк (TV), міді (CU), а також алюмінієві у будь-якому кольорі за шкалою RAL.

Мансардні вікна

Roto Designo R8 – це нова лінія мансардних вікон «Premium» класу:

Designo R8-с двумя осями поворота створкиRoto Designo R8

 • унікальний дизайн;
 • ергономічні форми накладок;
 • зменшена монтажна висота;
 • оптимальна інтеграція з дахом;
 • сучасне забарвлення (антрацит металік);
 • серійно встановлений термоізоляційний блок WD з поліетилену з додатковим комплектом, що дозволяє утеплювати не тільки коробку вікна, а й кроквяну ногу;
 • регульована фурнітура, що дозволяє змінювати зусилля для відкривання вікна та можливість регулювати зазори між стулкою та коробкою вікна.

Для більших можливостей, мансардні вікна Designo R8 доступні в різних варіантах склопакетів:

 1. Roto blueLine (R85) – однокамерний енергозберігаючий секлопакет із загартованим склом зовні.
 2. Roto blueLine Plus (R88A) – однокамерний енергозберігаючий секлопакет із загартованим склом зовні та самоочисним покриттям Aquaclear, зсередини 6 мм безпечне скло триплекс.
 3. Roto blueLine NE (R89E) – двокамерний низькоемісійний склопакет, з трьома загартованим склом, в т.ч. зовнішнє скло – зовнішнє скло з покриттям Aquaclear, заповнений криптоном.

Технічні рішення також поєднуються з новими напрямками в дизайні, завдяки цьому мансардні вікна Roto Designo R8 з ПВХ тепер доступні як і в білому кольорі, так і в декількох варіантах ламінації: в кольорі чорного дуба, золотого дуба, світлої сосни, червоного дерева і горіха .

Кольори мансардних вікон Roto

Мансардні вікна Roto Designo у ламінації поєднують у собі міцність вікон із ПВХ та естетику дерев’яних вікон. Завдяки підвищеній стійкості до вологи та пари забезпечують довгу та безвідмовну роботу протягом багатьох років.

Designo R7 – з піднятою віссю повороту стулки

Вікно з піднятою на 3/4 віссю повороту стулки. Roto Designo R7 відрізняється від традиційних центрально-поворотних вікон більш високою функціональністю та комфортністю:

Roto Designo R7-з піднятою віссю повороту стулкиRoto Designo R7

 • унікальне рішення – вісь повороту стулки в 3/4 висоти вікна;
 • безпечне та зручне обслуговування вікна, стоячи на повний зріст;
 • автоматичне блокування стулки в позиції для миття;
 • регульована фурнітура, що дозволяє змінювати зусилля для відкривання вікна та можливість регулювати зазори між стулкою та коробкою вікна;
 • наявність пароізоляційного захисного фартуха по всьому периметру вікна.

Вікна Designo R7 доступні у таких варіантах склопакетів:

 1. Roto blueLine (R75) – однокамерний енергозберігаючий секлопакет із загартованим склом зовні.
 2. Roto blueLine Plus (R78A) – однокамерний енергозберігаючий секлопакет із загартованим склом зовні і самоочисним покриттям Aquaclear, зсередини 6 мм безпечне скло триплекс.

Також мансардні вікна доступні у версії з термоізоляційним блоком WD (як опція), що забезпечує до 15% покращення теплоізоляційних властивостей вікна. Мікрощілинне провітрювання чи провітрювання за допомогою регульованого вентклапану (у вікнах з WD-блоком клапан відсутній).

Designo R4 – з центральною віссю повороту стулки

Designo R4 – це класичне мансардне вікно з центральною віссю повороту стулки. Вікна Designo R4 є ідеальним доповненням у вертикальних комбінаціях із вікнами класу “premium” – Designo R7 при встановленні у важкодоступних місцях:

Roto Designo R4-c центральною віссю повороту стулкиRoto Designo R4

 • безпечний та герметичний;
 • просте керування однією ручкою;
 • доступно у версії з термоізоляційним блоком WD (як опція);
 • регульована фурнітура, що дозволяє змінювати зусилля для відкривання вікна та можливість регулювати зазори між стулкою та коробкою вікна.

Вікна Designo R4 доступні у таких варіантах склопакетів:

 1. Roto blueLine (R45) – однокамерний енергозберігаючий секлопакет із загартованим склом зовні.
 2. Roto blueLine Plus (R48A) – однокамерний енергозберігаючий секлопакет із загартованим склом зовні та самоочисним покриттям Aquaclear, зсередини 6 мм безпечне скло триплекс.

  Designo RotoTronic R4/R6

Designo RotoTronic Designo RotoTronic R4/R6

Для встановлення мансардних вікон у високих кімнатах, мансардах з високими стелями та у важкодоступних для ручного відкривання місцях – ідеально підходять вікна з центральною віссю повороту Designo RotoTronic R4/R6. Ці вікна обслуговуються за допомогою вимикача, розміщеного на стіні та пульта дистанційного керування.

Окрім того, вікна оснащені датчиком дощу, який автоматично закриє вікно у разі атмосферних опадів. До цього вікна легко і просто підключаються внутрішні та зовнішні аксесуари з електроуправлінням, керувати якими (відкрити-закрити) можна за допомогою того ж пульта дистанційного керування, що і для вікна.

Аксесуари

Roto пропонує багату гаму різноманітних моделей, візерунків, кольорів аксесуарів, що надають доглянутого та привабливого вигляду мансарді.

Зовнішні:

Роллети ZRO – затемнення при відкритому вікні:

 • Повна функціональність при відкритому вікні.
 • Ідеальна ізоляція: захист від сонця та літньої спеки.
 • Серійно встановлений електропривод з дистанційним керуванням.
 • Простий та швидкий монтаж без необхідності виходу на дах.
 • Ламелі із зовнішнього боку стандартно пофарбовані в новому кольорі антрацит металік.

Зовнішній маркізет ZMA:

 • Повна функціональність при відкритому вікні.
 • Ефективний захист від сонця та літньої спеки, не затемнюючи приміщення.
 • Міцний матеріал зі скловолокна, стійкий до забруднення та впливу навколишнього середовища.
 • Ідеальне рішення для офісів, що знаходяться в мансардних приміщеннях.
 • Серійно встановлений електропривод з дистанційним керуванням.
 • Простий та швидкий монтаж без необхідності виходу на дах.

Внутрішні:

Шторки Standart та Exclusiv:

 • Шторка знаходиться в касеті, завдяки чому значно спрощується її монтаж.
 • Ефективний захист від надлишку сонячного світла.
 • Захист від сторонніх очей.
 • Матеріали з одного боку просочені спеціальним складом, не вицвітають, легко миються вологою ганчірочкою.
 • Багатий вибір: 6 типів матеріалів та 35 декоративних візерунків та кольорів.
 • Напрямки білого кольору або кольору натурального алюмінію.
 • Шторка Standart: з трьома позиціями фіксації.
 • Шторка Exclusiv: фіксується в будь-якому положенні.

Затімніють шторки ZRV – можливість повного затемнення приміщення навіть протягом дня:

 • Повне затемнення без проникнення світла з боків.
 • Шторка фіксується в будь-якому положенні.
 • 25 декоративних візерунків та кольорів.
 • Відсутній повітрообмін у просторі між шторкою та шибкою.
 • Шторка знаходиться в касеті, завдяки чому значно спрощується її монтаж.

Жалюзі ZJA – індивідуальне управління світловим потоком.

 • Ефективний захист від сонця.
 • Положення ламелей (інтенсивність освітлення мансарди) керується зручною ручкою, розташованою на касеті механізму.
 • 18 кольорів ламелі.
 • Напрямки білого кольору або кольору натурального алюмінію.
 • Ідеальне рішення для приміщень з підвищеною вологістю, таких як кухня або ванна кімната. Москітні сітки ZRI – захист від нав’язливих комах:
 • Ідеальна у спекотні дні: провітрювання та захист від комах.
 • Виробництво під розмір.
 • Повністю закриває віконний отвір.
  Профілі білого або натурального алюмінію.

Ознайомитися з усім асортиментом мансардних вікон Roto Ви можете в офісах компанії «Сучасна покрівля» в Миколаєві: вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067 – 776-74-07
в Одесі: вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
 

Меню