Завод-виробник Доставка по Україні

Мансардні вікна VELUX

Логотип торгової марки VeluxЗасновник компанії VELUX Віллум К. Расмуссен був винахідником мансардного вікна. Майже 70 років мансардні вікна Velux встановлюються в усьому світі. У 2011 році ця продукція відзначила 20-річчя на українському ринку! Незважаючи на накопичений величезний досвід і вже здобуту чудову репутацію, компанія-виробник продовжує вдосконалювати технології та добиватися покращення якості своєї продукції. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником мансардних вікон Velux у Миколаєві та Одесі.

Стійкість до атмосферних впливів у будь-яких кліматичних умовах, зручність експлуатації, надійна фурнітура дозволили мансардним вікнам Velux стати взірцем якості та комфорту.

Дівчина біля Мансардного вікна Velux

Багатий асортимент технічних рішень у поєднанні з найвишуканішими дизайнерськими розробками дозволяють встановлювати вікна Velux в різних приміщеннях, прикрашаючи інтер’єр. В даний час мансардні вікна досить затребувані при будівництві покрівлі, тому компанія «Сучасна покрівля» пропонує найширший вибір мансардних вікон і приладдя до них.

Основні характеристики мансардних вікон Velux

Довговічність та надійність

 • 60-річний досвід застосування в усьому світі;
 • успішний досвід застосування в Україні з 1991 року;
 • клеєна деревина північної сосни з антисептичним просоченням;
 • технологія багатошарової ламінації.

Теплозбереження

 • енергозберігаючі морозостійкі склопакети у всіх вікнах (термін служби 20 років);
 • коефіцієнт опору теплопередачі вище за норму для Центральної частини України;
 • технологія «теплої» установки в покрівлю;
 • виключення протягів, висока шумоізоляція.

Практичність

 • ручка зверху дає можливість встановити вікно на правильній висоті (90 см від підлоги); результат – прекрасний вид із вікна, можливість розмістити меблі прямо під вікном, безпеку для дітей;
 • вентиляційний пристрій зі знімним фільтром, що миється, дозволяє провітрювати приміщення в будь-яку погоду, не відкриваючи вікно;
 • можливість дистанційного керування за допомогою пульта.

Затишок та комфорт

 • сучасний дизайн: згладжені форми та профілі;
 • м’яке відкривання та закривання;
 • рольставні з електроприводом;
 • широкий вибір штор, жалюзі, москітних сіток, маркізетів (понад 150 кольорів).

Модельний ряд продукції Velux

Модель дерев'яного вікна GHL

GHL – СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ ДЕРЕВ’ЯНОГО ВІКНА З КОМБІНОВАНИМ ВІДКРИВАННЯМ

“Панорама” – ідеальне рішення для покрівель з малим ухилом. Два способи відкривання: по центральній та верхній осі (на 45 або на 30 градусів). Це забезпечує чудовий огляд. Може використовуватися як аварійний та експлуатаційний вихід. Ергономічна ручка дозволяє легко відкривати вікно або фіксувати його для провітрювання.

 Модель мансардного вікна GGL

GGL З ПОКРИТТЯМ “АНТИ-РОСА” – СУПЕРТЕПЛЕ ВІКНО З ВІДКРИВАННЯМ ПО ЦЕНТРАЛЬНІЙ ОСІ

Покращена теплоізоляція досягається за рахунок конструкції склопакета (дві камери замість однієї), заповнення криптоном (замість звичайного аргону), а також нанесення енергозберігаючого покриття low E.

 Модель вікна GZL

GZL – ДЕРЕВ’ЯНЕ ВІКНО З ВІДКРИВАННЯМ ПО ЦЕНТРАЛЬНІЙ ОСІ

Економічна модель мансардного дерев’яного вікна. Вентиляція при закритому вікні через щілинний вентиляційний пристрій. Зовнішню поверхню вікна легко мити, перебуваючи усередині приміщення. Не передбачає встановлення електроустаткування. Підходить для будь-яких покрівель із кутом нахилу 15-90°

 Мансардне вікно Roto GZL

GZL – БАЗОВА МОДЕЛЬ ДЕРЕВ’ЯНОГО ВІКНА З ВІДКРИВАННЯМ ПО ЦЕНТРАЛЬНІЙ ОСІ

Вікно “Економ класу” з відкриванням по центральній осі з клеєної деревини північної сосни з подвійним лаковим покриттям BASEfinish™. Модель оснащена вентиляційним пристроєм, розташованим у верхній частині вікна. Посилений, енергозберігаючий склопакет (із загартованим зовнішнім склом).

Модель випускається у двох варіантах: ручка зверху та ручка знизу – НОВИНКА!!!

Кут нахилу покрівлі – від 15 до 90 градусів.

 Мансардне вікно Roto GGL

GGL – ДЕРЕВ’ЯНЕ ВІКНО З ВІДКРИВАННЯМ ПО ЦЕНТРАЛЬНІЙ ОСІ

Вікно “Комфорт” з відкриванням по центральній осі з клеєної деревини північної сосни з потрійним лаковим покриттям TOPfinish™. Вентиляційний клапан-кватирка дозволяє провітрюванню приміщення при закритому вікні. Знімний фільтр, що миється. Багатофункціональний енергозберігаючий склопакет (з внутрішнім склом «триплекс» і покриттям, що самоочищається на зовнішній стороні). Можливе встановлення електроустаткування для дистанційного керування.

Кут нахилу покрівлі – від 15 до 90 градусів.

 Roto GGU

GGU – ВІКНО З ВІДКРИВАННЯМ ПО ЦЕНТРАЛЬНІЙ ОСІ ДЛЯ ВОЛОГИХ ПРИМІЩЕНЬ І БІЛИХ ІНТЕР’ЄРІВ

Біле вологостійке вікно унікальної конструкції з відкриттям центральної осі. Каркас із деревини, покритий монолітним поліуретаном завтовшки до 5 мм. Можливе встановлення електроустаткування. Вентиляційний клапан-кватирка поєднаний із ручкою для відкривання вікна. Знімний фільтр, що миється.

Ідеально для вологих приміщень (ванних кімнат, басейнів) та білих інтер’єрів. Кут нахилу покрівлі – від 15 до 90 градусів.

 Розумне вікно GPL з приводом для дистанційного керування

GGL/GGU Integra – «Розумне» ВІКНО З БУДОВАНИМ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯМ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ

Дані моделі оснащені всім необхідним електроустаткуванням для дистанційного керування – електроприводом, інфрачервоним пультом та датчиком дощу. Передбачена можливість підключення ще двох аксесуарів з електроприводом (наприклад, штор та рольставні). Інші характеристики вікон GGL Integra та GGU Integra відповідають вікнам GGL та GGU. Усі електромонтажні роботи зводяться до підключення до електромережі. При зачиненому вікні електромотор не видно.

Кут нахилу покрівлі – від 15 до 90 градусів.

 Дерев'яне вікно GPL з двома типами відкривання

GPL – ДЕРЕВ’ЯНЕ ВІКНО З ДВОМА ТИПАМИ ВІДКРИВАННЯ

Два типи відкривання: по центру та знизу вгору на 45 градусів. Це забезпечує чудовий огляд, особливо при малому ухилі покрівлі. Вентиляційний клапан-кватирка поєднаний із ручкою для відкривання вікна. Знімний фільтр, що миється.

Ідеально для покрівель із малим ухилом. Може використовуватися як аварійний та експлуатаційний вихід.

Кут нахилу покрівлі – від 15 до 55 градусів (до 75 градусів – зі спеціальними пружинами).

 Мансардне вікно Roto GPU

GPU – ВІКНО З ДВОМА ТИПАМИ ВІДКРИВАННЯ ДЛЯ ВОЛОГИХ ПРИМІЩЕНЬ І БІЛИХ ІНТЕР’ЄРІВ

Вікно з комбінованим відкриттям: по центру та знизу вгору на 45 градусів. Це забезпечує чудовий огляд, особливо при малому ухилі покрівлі. Біле вологостійке вікно унікальної конструкції. Каркас із деревини, покритий монолітним поліуретаном завтовшки до 5 мм. Вентиляційний клапан-кватирка поєднаний із ручкою для відкривання вікна. Знімний фільтр, що миється.

Ідеально для вологих приміщень та білих інтер’єрів із малим ухилом покрівлі.

Кут нахилу покрівлі від 15 до 55 градусів (до 75 градусів – із спеціальними пружинами).

 Вікно-балкон GDL

ВІКНО-БАЛКОН GDL Cabrio – БАЛКОН У МАНСАРДІ БЕЗ НАДБУДІВ

Унікальна розробка ВЕЛЮКС, яка не має аналогів у світі. Вікно GDL Cabrio монтується у покрівлю, як будь-яке інше вікно ВЕЛЮКС. При відкритті перетворюється на балкон. Складається з двох частин. Верхня частина відкривається по верхній осі до 45 °, а також по центральній осі. Нижня частина розкладається назовні, при цьому з обох боків автоматично висуваються спеціальні поручні. Склопакети верхнього та нижнього елементів – енергозберігаючі із загартованим зовнішнім склом. Внутрішнє скло нижнього елемента – міцне.

 Фотоокна - Тераса

ТЕРРАСА

Комплекс похилих та вертикальних віконних елементів, що утворюють досить широку терасу. Похилі елементи GEL відкриваються по верхній осі на 45 градусів. Вертикальні елементи можуть або відкриватися з бокової осі, або ні. Підлога балкона, поручні та огорожі не входять до комплекту постачання.

Кут нахилу покрівлі – від 35 до 53 градусів.

 Карнизне вікно серії VFE

VFE – КАРНИЗНЕ ВІКНО

Вертикальний фасадний елемент із відкриванням по нижній осі. Вікно встановлюється у вертикальну стіну під мансардним вікном ВЕЛЮКС. Керується за допомогою ручки, розташованої у верхній частині фрамуги. Для мансардного вікна, розташованого над карнизним вікном, потрібний спеціальний оклад.

Оригінальне архітектурне рішення для мансардних приміщень із високим пристінком. Встановлюється лише у комбінації з мансардним вікном.

Кут установки – вертикально. Для мансардного вікна кут нахилу покрівлі – від 15 до 55 градусів.

 Фасадні вікна VFA, VFB

VFA/VFB ФАСАДНІ ВІКНА

Класичні фасадні вікна з поворотною (відкриття по правій або лівій осі) та відкидною функціями. Встановлюються у фасад під мансардними вікнами ВЕЛЮКС. Керуються за допомогою ручки, розташованої у бічній частині рами. Для мансардного вікна, розташованого над карнизним вікном, потрібний спеціальний оклад.

Оригінальне архітектурне рішення для мансардних приміщень із фасадною стіною. Встановлюється лише у комбінації з мансардним вікном.

Кут установки – вертикально. Для мансардного вікна кут нахилу покрівлі – від 15 до 55 градусів.

 Вікно GTL - аварійний вихід на дах

GTL – МАНСАРДНЕ ВІКНО І АВАРІЙНИЙ ВИХІД НА ДАХ

Мансардне вікно та одночасно вихід на дах з усіма функціями вікна GGL. При натисканні ручки аварійного виходу вікно автоматично відкривається газовими амортизаторами. Кут відкривання – 70 градусів.

Для всіх опалювальних мансардних приміщень, де потрібний технологічний вихід на дах або аварійний вихід.

Кут нахилу покрівлі – від 15 до 55 градусів (до 65 градусів – зі спеціальними пружинами).

 Мансардне вікно GXL для виходу на дах

GХL – МАНСАРДНЕ ВІКНО І ВИХІД НА ДАХ

Мансардне вікно та одночасно вихід на дах, що відкривається по бічній осі в ліву сторону (якщо дивитися зсередини). Відкривання та закривання здійснюється за допомогою ручки, розташованої збоку, на віконній стулці. Газовий амортизатор у верхній частині стулки полегшує цей процес. Стулка може бути переставлена для відкривання праворуч.

Розмір виходу – близько 50 х 93 см.

Для всіх опалювальних мансардних приміщень, де потрібний технологічний вихід на дах.

Кут нахилу покрівлі – від 15 до 85 градусів.

 Roto GVT

GVT – ВІКНО-ЛЮК ДЛЯ НЕОПІЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Вікно-люк для виходу на дах, що відкривається з бокової осі в ліву сторону (якщо дивитися зсередини). Рама виготовлена з чорного поліуретану, стулка – з анодованого алюмінію. Фіксація стулки здійснюється у трьох положеннях. Нижня частина рами може використовуватись як сходинка. Має склопакет та вбудований універсальний оклад. Стулка може бути переставлена для відкривання праворуч.

Для всіх мансардних приміщень, де необхідний технологічний вихід на дах.

Кут нахилу покрівлі – від 20 до 65 градусів.

 Вікно-люк Velta для неопалюваних приміщень

VELTA – ВІКНО-ЛЮК ДЛЯ НЕОПІЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ
НОВИНКА !!!

Вікно-люк для неопалюваних, нежитлових приміщень під дахом.

Коробка вікна дерев’яна, поворотна алюмінієва рама. Рама фіксується у 3х положеннях для провітрювання. Вибір варіанта кріплення рами здійснюється на етапі встановлення вікна-люка (по верхній або бічній осі). Встановлення в покрівлю з нахилом 20-60 °.

Вбудований склопакет. Вбудований універсальний оклад.

! На відміну від GVT, на раму не можна вставати.

Увага! Не рекомендується відкривати стулку більш ніж на 90°.

 Фото - мережевий тунель

СВІТЛОВИЙ ТУНЕЛЬ TWF – ДЕННЕ СВІТЛО ДЛЯ ПРИМІЩЕНЬ БЕЗ ВІКОН

Світловий тунель встановлюється у дах так само, як мансардне вікно Велюкс. У стелю вбудовується плафон діаметром 35 см. Ці два елементи з’єднуються один з одним за допомогою гофрованої труби зі світловідбивним покриттям. Довжина труби 200 см. Має вбудований оклад. Одного світлового тунелю достатньо освітлення 9 м2. Тільки для профільованих покрівельних матеріалів.

Кут нахилу покрівлі – від 15 до 60 градусів.

 Верхові елементи, що не відкриваються, як доповнення вікон ВЕЛЮКС.

GID/GIV/GIR – ДОДАТКОВІ ВЕРХНІ ЕЛЕМЕНТИ, ЯКІ ПІДЧЕРКАЮТЬ ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ ІНТЕР’ЄРУ

Верхні елементи, що не відкриваються, як доповнення вікон ВЕЛЮКС.

Дизайнерське рішення, що дозволяє надати інтер’єру оригінальності.

Кут нахилу покрівлі – від 20 до 85 градусів.

 

Ознайомитись з усім асортиментом мансардних вікон Velux у Миколаєві та Одесі ви можете в офісі компанії “Сучасна покрівля” – м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19

В Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
Детально про ціну можна дізнатися за телефонами 0512-47-54-47 (Миколаїв)

Меню