Завод-виробник Доставка по Україні

Монтаж водостічних систем

Компанія «Сучасна покрівля» пропонує своїм замовникам професійний монтаж водостічних систем під ключ.
Усі роботи проводяться висококваліфікованими монтажними бригадами, які володіють великим досвідом і навичками з монтажу водостічних систем з пластика і сталі. З цієї причини, гарантія на монтажні роботи, проведені нашою компанією, становить 3 роки. А наявність необхідного інструменту дозволить здійснити монтаж водостоків в найкоротші терміни.
Монтаж водостоков
Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, вартість монтажу водостічних систем може відрізнятися (в меншу сторону) від цін, вказаних в прайсі по монтажу.
Усі питання щодо покрівельних і фасадних матеріалів Ви можете задати, завітавши до офісу компанії «Сучасна покрівля», або зателефонувавши за телефоном 0512-47-54-74.
Якщо у Вас немає проекту покрівлі або точних розмірів, ми готові виїхати до Вас на об’єкт для проведення замірів, які здійснять фахівці нашої компанії.

Докладніше про монтаж водостоків

Виробники сучасних водостічних систем намагаються створити такі водостоки, монтаж яких не склав би труднощів навіть у непрофесіонала. Тому, монтаж водостоків може виконати будь-яка людина, володіючи невеликим набором інструментів. Головне пам’ятати, що монтаж водостоків належить виконувати згідно з інструкцією по монтажу водостічної системи.
А тепер ми розглянемо основні етапи, які належить пройти при монтажі водостоків.

Монтаж водостоків – визначення розмірів

Монтаж водостоков

Монтаж водостічної системи починається з визначення лінійних розмірів ринв. Це необхідно для того, щоб розрахувати необхідну кількість водозбірних лійок, які дозволять ефективно і швидко здійснити організований водовідвід з покрівлі. При монтажі водостоків варто пам’ятати, що довжина жолоба при монтажі однієї водозбірної воронки не повинна перевищувати 10 м.пог.

Монтаж водостоків – установка гаків кріплення ринви

Монтаж водостоків

Після цього необхідно визначитися з кількістю гаків ринви. Щоб точно розрахувати кількість, слід звернутися до рекомендацій виробника. При монтажі мідних водостоків відстань між гаками не повинна перевищувати 30 см. При монтажі пластикових водостоків і металевих водостоків відстань не повинна перевищувати 60 см. На гаках водостічної системи ставляться відмітки згину з розрахунку не більше 2.5 мм. на м.пог. Водостічні гаки встановлюються на кроквяну ногу або обрешітку. Так само можливий варіант установки гаків водостоку на лобову дошку. Спочатку кріпляться найдовший і найкоротший гак.

Монтаж водостоків – установка воронок

Монтаж водостоківКоли місце установки зливної воронки визначено, в ринві слід випиляти отвір ножівкою. Утворені кромки зрізу необхідно загнути в сторону воронки плоскогубцями. При монтажі водостоків, зливна воронка встановлюється до моменту остаточного кріплення до гаків.

Монтаж водостоків – установка заглушки ринви

Монтаж водостоківНа торці ринви встановіть заглушку, попередньо перевіривши, що ущільнювальна гумка спрямована ребристою частиною вгору. Після осадіть заглушку ринви за допомогою киянки або гумового молотка.

Монтаж водостоків – установка ринв

Монтаж водостоківДалі заведіть ринву в гаки і зафіксуйте її. Залежно від виробника і видів водостічної системи, монтаж відсотків, а саме ринв, проходить по-різному. Або фіксується замками-засувками, або металевими лапками.
Так само встановіть з’єднувачі ринв. Зафіксувавши їх за допомогою спеціальних замків.

Монтаж водостоків – установка кутів

Монтаж водостоківПри монтажі кутів необхідно вивісити їх на два додаткових гака. З’єднання кутів з ринвою відбувається за допомогою хомута з’єднання ринви

Монтаж водостоків – установка труб

Монтаж водостоківОстаннім етапом монтажу водостічної системи є установка водостічних труб. Вихід з водостічної воронки і стояк труби з’єднується за допомогою колін з’єднання і сполучної труби. Водостічна труба кріпиться до стіни за допомогою хомутів кріплення. А вихід з водостічної труби здійснюється за рахунок коліна випуску.

Компанія «Сучасна покрівля» професійно, якісно, ​​в обумовлені терміни, з гарантією виконає покрівельні роботи будь-якої складності. Замовити монтаж водостічних систем в Миколаєві Ви можете в офісі компанії «Сучасна покрівля»: м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19 або за телефонами 0512-47-54-47, 067-776-74-07 м. Одесса, вул. Успенська, 129 (ріг Щепного провулку), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Меню