Завод-виробник Доставка по Україні

Бітумна гнучка черепиця в Миколаєві та Одесі

Бітумна черепиця на дахуШукаєте підходящий матеріал для покрівлі? Чи не хочете чути барабанний шум дощу в негоду? Маєте “складну геометрію” даху, з вигинами та нахилами? Тоді ви потрапили у потрібне місце! Один із лідерів на покрівельному ринку південного регіону, компанія “Сучасна покрівля” пропонує своїм замовникам у містах Одеса та Миколаїв сучасний покрівельний матеріал – бітумну черепицю. бітумна черепиця, Що Прекрасно зарекомендувала себе і широко застосовується в будівництві як промислових об’єктів, так і приватних, стала прекрасною заміною звичному багатьом руберойду. Цей вид черепиці ще часто називають гнучкою або м’якою покрівлею.

Ми пропонуємо бітумну черепицю:

Наши ціни:

Черепиця
Ціна
Черепиця
Ціна
Kerabit
від 373 грн/кв.м.
Katepal
від 357 грн/кв.м.
IKO
від 350 грн/кв.м.
Shinglas
від 120 грн/кв.м.
Aquaizol
від 173 грн/кв.м.

Купити бітумну черепицю

Компанія “Сучасна покрівля” продає гнучку черепицю вищезгаданих видів замовникам з Одеси та області, Миколаєва та області. Для отримання безкоштовної консультації щодо вибору матеріалу, щоб домовитися про виїзд на вимір

 • дзвоніть або заїжджайте в офіс компанії в м. Одеса – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
 • у м. Миколаїв – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
Увага! При необхідності виконуємо взаєморозрахунки з ПДВ (і робота та матеріали)!

Переваги купівлі бітумної черепиці в компанії “Сучасна покрівля”:

 • найкраща заводська ціна
 • письмова гарантія якості
 • повна відповідність розмірів замовленим
 • професійна консультація фахівців із досвідом від покрівельника до керівника

Крім того, ви можете ознайомитись з прикладами наших робіт з влаштування м’якої покрівлі.

Монтаж

Фахівці компанії “Сучасна покрівля” здійснюють виїзд на замір, консультування щодо вибору матеріалів, доставку матеріалів на об’єкт замовника, а також ппрофесійний монтаж.

Гарантія

Увага! На весь товар, що відпускається, надається письмова гарантія терміном від 10 до 50 років! Вся продукція відповідає заявленим (зазначеним) під час замовлення характеристикам.

М’яка покрівля – корисна інформація

Бітумна-черепиця-KerabitПро зовнішній вигляд і склад бітумної черепиці або м’якої покрівлі говорить її назва. Це тришарові гумово-бітумні пластини, зверху покриті гранульованою кольоровою крихтою. Середній шар складається з покритого із двох сторін бітумом скловолокна. За рахунок такої будови забезпечується еластичність та захист покриття від механічних пошкоджень. В роботі бітумна черепиця (або м’яка покрівля) набагато зручніша за руберойди, оскільки для її монтажу не вимагає додаткових пристроїв для нагрівання нижнього самоклеючого шару. Щоправда, така технологія таїть у собі деякі небезпеки – цей матеріал категорично заборонено зберігати під відкритим сонячним промінням, щоб уникнути склеювання пластин. З тієї ж причини знімати плівку можна тільки безпосередньо перед монтажем черепиці.

Переваги бітумної черепиці:

 • діелектричні властивості
 • пожежостійкість/вогнестійкість
 • досить висока міцність при невеликій вазі
 • зручність у монтажі
 • відмінна звукоізоляція

Дах будинку з бітумної черепиці на об'єкті в МиколаєвіТака покрівля не тільки добре переносить високі температури, а й не потребує окремого пристрою громовідводу. А гранульоване покриття природно дробить дощові краплі, перешкоджаючи виникненню «барабанного дробу». До інших плюсів дахів з бітумної черепиці можна віднести високу антикорозійну стійкість, а також стійкість до різних біологічних заражень на зразок цвілі, грибка та гниття. При цьому форма пластин може імітувати практично будь-яке покриття, від дерева та черепиці до металу, а також виконуватись у будь-якій колірній гамі. Якщо вас цікавлять інші види покрівельних покриттів, ви можете ознайомитись з повним спектром послуг та матеріалів, що пропонуються компанією “Сучасна покрівля”.

Не пропустіть шанс зробити ваш дах унікальним і практичним! Замовте м’яку покрівлю вже сьогодні! Отримати консультацію у фахівців з усіх питань, що вас цікавлять, можна в офісах компанії “Сучасна покрівля”
 • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19. Тел.: 067-776-74-07, 0512-47-54-47
 • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок). Тел.: 098-75-75-505, 048-77-55-505
Меню