Завод-виробник Доставка по Україні
 • Українська
 • English
 • Русский

Бітумна гнучка черепиця в Миколаєві та Одесі

Битумная черепица на крышеШукаєте прийнятний матеріал для покрівлі? Не хочете чути барабанний гомін дощу в негоду? Чи маєте «складну геометрію» даху, з вигинами і нахилами? Тоді Ви потрапили в потрібне місце!!! Один з лідерів на покрівельному ринку південного регіону, компанія «Сучасна покрівля», пропонує своїм замовникам в містах Одеса та Миколаїв сучасний покрівельний матеріал – бітумну черепицю. Прекрасно зарекомендувала себе і широко застосовується в будівництві як промислових об’єктів, так і приватних, сьогодні бітумна черепиця стала прекрасною заміною звичному багатьом руберойду. Цей вид черепиці ще часто називають гнучкою черепицею або м’якою покрівлею.

Ми пропонуємо бітумну черепицю:

Наші ціни:

Черепиця
Ціна
Черепиці
Ціна
Kerabit
від 250 грн/кв.м.
Katepal
від 210 грн/кв.м.
IKO
від 230 грн/кв.м.
Shinglas
від 120 грн/кв.м.
Aquaizol
від 110 грн/кв.м.

Купити бітумну черепицю

Компанія «Сучасна покрівля» продає гнучку черепицю вищевказаних видів замовникам з Одеси та області, Миколаєва та області. Для отримання безкоштовної консультації з вибору матеріалу, щоб домовитися про виїзд на замір:

 • телефонуйте або заїжджайте до офісу компанії в м. Одеса – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
 • в м. Миколаїв – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
Увага! За необхідності виконуємо взаєморозрахунки з ПДВ (і робота і матеріали)!

Переваги купівлі бітумної черепиці в компанії “Сучасна покрівля”:

 • найкраща заводська ціна
 • письмова гарантія якості
 • повна відповідність розмірів тим, що були замовлені
 • професійна консультація фахівців з досвідом від покрівельника до керівника

Крім того, ви можете ознайомитися с прикладами наших робіт з влаштування м’яко] покрівлі.

Монтаж

Фахівці компанії «Сучасна покрівля» здійснюють виїзд на замір, консультування з вибору матеріалів, доставку матеріалів на об’єкт замовника, а також професійний монтаж.

Гарантія

Увага! На весь товар, що відпускається, надається письмова гарантія на термін від 10 до 50 років! Вся продукція відповідає характеристикам, що були заявлені (зазначені) при замовленні.

М’яка покрівля – корисна інформація

Битумная-черепица-KerabitПро зовнішній вигляд і склад бітумної черепиці або м’якої покрівлі говорить її назва. Це тришарові резино-бітумні пластини, зверху покриті гранульованою кольоровою крихтою. Середній шар складається з скловолокна, покритого з двох сторін бітумом. За рахунок такої будови забезпечується еластичність і захист покриття від механічних пошкоджень. В роботі бітумна черепиця (або м’яка покрівля) набагато зручніше руберойдів, оскільки для її монтажу не потрібно додаткового устаткування для нагрівання нижнього самоклеючогося шару. Правда, така технологія має в собі деякі небезпеки – цей матеріал категорично заборонено зберігати під відкритими сонячними променями, щоб уникнути склеювання пластин. З тієї ж причини знімати захисну плівку можна безпосередньо перед початком монтажу черепиці.

Переваги бітумної черепиці:

 • діелектричні властивості
 • пожежостійкість/вогнестійкість
 • достатньо висока міцність при невеликій вазі
 • зручність в монтажі
 • відмінна звукоізоляція

Крыша дома из битумной черепицы на объекте в НиколаевеТака покрівля не тільки добре переносить високі температури, але і не вимагає окремого встановлення громовідводу. А гранульоване покриття природним чином дробить дощові краплі, перешкоджаючи виникненню «барабанного дробу». До інших плюсів дахів з бітумної черепиці можна віднести високу антикорозійну стійкість, а також стійкість до різних біологічних заражень на кшталт цвілі, грибка і гниття. При цьому форма пластин може імітувати практично будь-яке покриття, від дерева і черепиці до металу, а також виконуватися в будь-якій кольоровій гамі. Якщо Вас цікавлять інші види покрівель, Ви можете ознайомитися з повним спектром послуг і матеріалів, що пропонуються компанією «Сучасна покрівля».

Не втратьте шанс зробити вашу покрівлю уникальною та практичною! Замовте м’яку покрівлю вже сьогодні! Отримати консультацію у фахівців з усіх питань можливо в офісах компанії “Сучасна покрівля”
 • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19. Тел.: 067-776-74-07, 0512-47-54-47
 • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок). Тел.: 098-75-75-505, 048-77-55-505

 

Меню