Завод-виробник Доставка по Україні

Битумна черепиця Shinglas (Гонконг)

Особливості покрівлі ШИНГЛАС (SHINGLAS)

shinglasБітумна черепиця ШИНГЛАС – це сучасне покрівельне покриття для монтажу м’якої покрівлі. Серед основних особливостей матеріалу його висока технологічність, здатність забезпечити стовідсоткову герметизацію даху, а також можливість здійснювати встановлення м’якої покрівлі без спеціальної техніки. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником Shinglas у Миколаєві.   

Битумна черепиця Shinglas

Гнучка черепиця (або м’яка покрівля) – це група покрівельних матеріалів, основою яких служить склополотно з бітумним просоченням. Саме тому вона відмінно підходить як для монтажу покрівлі на нових будинках, так і для ремонту старих дахів.

Бітумна черепиця SHINGLAS є сучасним високоякісним покрівельним матеріалом різноманітної цінової політики. Російська компанія ТехноНІКОЛЬ міцно займає позиції лідера у виготовленні та реалізації покрівельних матеріалів на ринку Росії та країн СНД. Гнучка черепиця SHINGLAS представлена великою кількістю кольорів і форм профілю. За допомогою даної черепиці можна створити різні візерунки та оригінальні малюнки. Так як матеріал має високу пластичність, використовуючи його в будівництві, Ви з легкістю зможете реалізувати будь-які архітектурні проекти, створити надійну покрівлю будь-якого рівня складності. Бітумна черепиця SHINGLAS надасть зовнішньому вигляду Вашого будинку солідність, респектабельність, витонченість, індивідуальність та неповторність.

Структура бітумної черепиці Shinglas:

1. Основа – склополотно;
2. Бітум – покращений;
3. Верхній шар – базальтове посипання;
4. Нижній шар – морозостійка самоклеюча бітумно-полімерна маса;
5. Захисний шар – легкознімна силіконова плівка.
Бітумна черепиця Shinglas структураБітумна черепиця SHINGLAS – це багатошаровий матеріал на основі просоченого бітумом склополотна. У виробництві бітуму використовують різні модифікатори, що підвищують його якість та міцність. Верхній шар гнучкої черепиці Шинглас –базальтовий гранулят, що надійно захищає черепицю від механічних пошкоджень та руйнування під впливом ультрафіолетового випромінювання. Нижній шар черепиці Шинглас – це бутимно-полімерна маса, що самоклеїться, захищена легкознімною плівкою.

Серії бітумної черепиці SHINGLAS:

1. Джаз
2.
Ультра
3.
Класик
4.
Фінська черепиця

Говорити про переваги бітумної черепиці Шінглас можна дуже довго. Варто відзначити, що фарбування фігурних плиток черепиці SHINGLAS не однотонне, на відміну від багатьох інших покрівельних покриттів. При виготовленні цієї черепиці використовуються кілька відтінків одного кольору, що дозволяє домогтися дуже красивих поєднань кольорів. Також, бітумна черепиця гарантує відмінну звукоізоляцію під час дощу та граду. Залежно від моделі, бітумна черепиця виробництва ТехноНІКОЛЬ здатна витримувати пориви вітру від 100 до 150 км/год. Тому, навіть у часи негоди, ви зможете не турбуватися про те, що дах зірве вітром. До всіх її переваг слід також дописати, що черепиця дуже практична і економічна при монтажі.

Висока якість продукції компанія ТехноНІКОЛЬ підтверджує гарантію до 25 років. Унікальні технології виробництва роблять цей покрівельний матеріал надійним та довговічним. Крита бітумною черепицею дах не вицвітає, і не протікатиме довгі роки.

Shinglas 1SHINGLAS Фінська черепиця
Shinglas 2SHINGLAS CLASSIC QUADRILLE
Shinglas 3SHINGLAS CLASSIC TWIST /FLAMENCO
Shinglas 4SHINGLAS CLASSIC TANGO
Shinglas 5SHINGLAS JAZZ
Shinglas 6SHINGLAS ULTRA SAMBA
Shinglas 7SHINGLAS ULTRA JIVE
Shinglas 8SHINGLAS ULTRA FOXTROT

 

Ознайомитись з усім спектром бітумної черепиці Shinglas у Миколаєві та Одесіви можете в офісі компанії “Сучасна покрівля”

  • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19. Тел.: 067-776-74-07, 0512-47-54-47
  • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок). Тел.: 098-75-75-505, 048-77-55-505

Детально про ціну Ви можете дізнатись за телефонами 0512-47-54-47

Можливо вас також зацікавлять:

Меню