Завод-виробник Доставка по Україні

Водостоки в Миколаєві та Одесі

Для відводу води, що потрапляє на покрівлю під час дощу або танення снігу, застосовуються водостічні системи. Конструкція водостоку залежить від типу даху, але в малоповерховому житловому будівництві зазвичай використовують скатні покрівлі з ухилом сторін не менше 15%. В цьому випадку для пристрою систем використовують водостічні жолоби і зовнішні водостоки. Миколаїв і сусідня Одеса добре знайомі зі зливовим дощами. Тому домовласників не потрібно переконувати в необхідності хороших водостічних систем.

Приклади наших робіт з водостоків

Приклад роботи з монтажу водостокаДля переходу в галерею клікніть на фото
Прайс-лист – водостоки RAINWAY
АКЦІЯ! Знижка на все – 15%

Для перегляду клікніть мышею

 

Класифікація водостоків

Сьогодні на українському ринку здебільшого присутні:

  • оцинковані металеві,
  • пластикові водостоки.

Головною перевагою оцинковки є відносна дешевизна в порівнянні з пластиком. Хоча монтаж пластикових систем набагато простіший та прийнятний навіть спеціалістам з невисоким рівнем кваліфікації. До того ж пластикові водостоки не бояться подряпин, на відміну від оцинкованих систем. Будь-які водостоки будуть відмінно виглядати поруч з металочерепицею в Миколаєві.

Вибрати належні для вашого дому водостоки в м. Миколаїв та Одеса від європейських та вітчизняних виробників можливо із допомогою спеціалістів компанії «Сучасна покрівля» в офісах:

в Миколаєві – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

в Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Замовте водостоки в Миколаєві та Одесі в компанії “Сучасна покрівля”!

Меню