Завод-виробник Доставка по Україні

Керамічна черепиця в Миколаєві та Одесі

Керамічна черепиця в м.Миколаєві

Якщо Ви хочете надати своєму будинку неповторний і такий, що швидко запам’ятовується вигляд, використовуйте при улаштуванні покрівлі керамічну черепицю. Незважаючи на більш високу вартість, в порівнянні з металочерепицею або покрівельним профнастилом, такий дах буде служити практично вічно. Самі виробники дають гарантію на цей матеріал від 30 до 50 років. Але будь-який, хто подорожував Європою, легко згадає черепичні дахи столітньої давнини в старих містах. Сьогодні керамічна черепиця Одеса представлена у великому асортименті в нашій компанії.
У нашій країні знайти старі черепичні дахи складніше, ніж у західних сусідів. Проте, в широкому асортименті представлена ​​сучасна керамічна черепиця, і Миколаїв не є винятком з цього правила. Продукція, яку пропонує «Сучасна покрівля», крім довговічності має й інші привабливі експлуатаційні характеристики. Ціна керамічної черепиці в Миколаєві сьогодні цілком розумна.

Переваги керамічної черепиці

Так, сьогоднішні виробники гарантують високу надійність своєї продукції. Мається на увазі не тільки термін служби покриття з черепиці протягом багатьох десятиліть, але і відсутність необхідності в ремонті такого даху. Крім того, сучасна черепиця має підвищену стійкість до механічних пошкоджень і природним навантаженням на кшталт поривів вітру або великої кількості снігу. Також Вас може зацікавити металочерепиця в Миколаєві – вона також дуже стійка.
Як відомо, матеріалом для виготовлення керамічної черепиці є натуральна глина. Тому Ви автоматично отримуєте екологічно чистий і нешкідливий для навколишнього середовища матеріал, причому за доступною ціною. А фізичні особливості кшталт:

  • низької теплопровідності,
  • вогнестійкості
  • та шумопоглинання

сприяють створенню сприятливого мікроклімату, комфортного і безпечного проживання в будинку. У нашій компанії вигідна ціна на керамічну черепицю в Одесі.

В нас великий асортимент керамічної черепиці в Одесі та Миколаєві

У середні століття асортимент черепиці був досить обмежений, в порівнянні з фантазією сучасних виробників. Керамічна черепиця, в м. Миколаїв, що пропонується компанією «Сучасна покрівля», має різноманіття форм і відтінків. Тому форма покрівлі та загальний вигляд будинку обмежуються тільки фантазією архітектора. Також Ви можете вибрати будь-які інші покрівельні матеріали в Миколаєві в нашій компанії.

Як не дивно, дах з натуральної черепиці – це ще й економія грошей. Але не в момент початкового придбання матеріалу, а на ремонтах і догляді за готовим покриттям. Тому якщо Ви збираєтеся будувати будинок на століття, подумайте про таку річ, як керамічна черепиця.
В м. Миколаїв і Одеса отримати консультацію у фахівців з питань покрівлі, в тому числі черепичним, можна в офісах компанії “Сучасна покрівля”:

  • В Миколаєві за адресою: вул. Пушкінська, 19. Тел.: 067-776-74-07, 0512-47-54-47
  • В Одесі за адресою: вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок). Тел.: 098-75-75-505, 048-77-55-505
Меню