Завод-виробник Доставка по Україні

Керамічна (натуральна) черепиця Roben

Логотип керамічної черепиці RobenЗа 160 років свого існування німецька фірма Roben виросла з одного цегельного заводу до великого міжнародного концерну керамічних будівельних матеріалів. За цей час компанія Roben набула бездоганної репутації, удосконалюючи технологію виробництва та підвищуючи якість своєї продукції. Виробництво натуральної черепиці Roben розташоване у Польщі поруч із родовищами будівельної глини, де вона виробляється методом пресування та подальшого високотемпературного випалу. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником Roben у Миколаєві та Одесі.

Дах, критий керамічною черепицею Roben

Однією з основних переваг натуральної керамічної черепиці Roben є її опірність до зовнішніх впливів, включаючи ультрафіолетове випромінювання, кислотні дощі та перепади температур. Завдяки високій морозостійкості та тривалому терміну експлуатації, компанія Roben надає 30-річну гарантію на морозостійкість своєї черепиці. Строк служби керамічної черепиці в Одесі становить 100-150 років за мінімальних витрат на експлуатацію, що робить її довгожителем серед інших покрівельних матеріалів.

Основні характеристики керамічної черепиці Roben

  • Опірність до будь-яких зовнішніх впливів. Черепиця Roben відрізняється неперевершеною опірністю до будь-яких зовнішніх впливів, у тому числі і до ультрафіолетового випромінювання, і до перепадів температур, і до кислотних дощів.
  • Функціональність. Навіть найсуворіші атмосферні умови не здатні змінити зовнішній вигляд та функціональні характеристики черепиці Roben.
  • Висока гарантія. Зазвичай гарантія надається на 30 років, а стандартний термін служби становить 150 років.
  • Простота монтажу. Встановити черепицю легко та просто. Монтаж не потребує спеціальних знань та неймовірних зусиль. Повільно нагріваючись влітку та остигаючи взимку, керамічна черепиця Roben є надійним захистом від спеки влітку і від холоду взимку, а відмінно поглинаючи шум дощу, робить її незамінною для мансардних приміщень. Якісною особливістю натуральної керамічної черепиці Roben, що підкреслює її цінність, є червоний колір. Такий колір виникає лише при випаленні чистої натуральної глини. Але завдяки різноманітності вибору кольору компанією Roben, з’являється можливість втілювати в життя найсміливіші архітектурні рішення. Це стає можливим завдяки спеціальному натуральному покриттю різних відтінків (ангоб), яке наноситься на черепицю перед випалом. Під впливом високої температури ангоб з’єднується з черепицею в одне ціле, так що через багато десятиліть черепиця не втрачає свій початковий колір.

Асортимент та кольорова гама черепиці Roben

FLEMING – Хвиляста черепица

Види хвилястої черепиці Roben - Fleming

MONZAPLUS – Хвиляста черепица PLUS

Види хвилястої керамічної черепиці Roben - Monzaplus

 BORNHOLM – Хвиляста черепица тип S

Види хвилястої керамічної черепиці Roben - Bornholm

Картинка - Система покрівельних аксесуарів керамічної черепиці Roben

Ознайомитись з усім спектром керамічної черепиці Roben у Миколаєві вВи можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”:

  • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19. Тел.: 067-776-74-07, 0512-47-54-47
  • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок). Тел.: 098-75-75-505, 048-77-55-505

 

Меню