Завод-виробник Доставка по Україні

Переваги черепиці TONDACH

Tondach

Властивості та економічність

Керамічна черепиця Tondach прикладІсторично склалося так, що насамперед саме дах визначає вигляд будь-якого будинку. Але, крім функції захисту, їй відводиться не менш важлива роль – бути домінантою в архітектурному вигляді будівлі. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником Tondach у Миколаєві.

Керамічна черепиця – дивовижний матеріал, здатний прикрасити, надати «родзинку» будь-якій будівлі. Витонченість форми, колір, фактура керамічної черепиці, експлуатаційна надійність і неперевершена довговічність роблять її недосяжним зразком для наслідування. Народжена із землі, води та вогню протягом ось уже багатьох століть, вона дарує затишок та комфорт усім, хто живе під дахом виконаним із цього природного матеріалу. На сучасному будівельному ринку представлено кілька виробників керамічної черепиці, у тому числі виділяється продукція концерну TONDACH. Торгова марка TONDACH на ринку в Україні вже більше 5 років і вона є найбільш продаваною маркою в галузі керамічної черепиці в Одесі. TONDACH займає 42% частки ринку України. TONDACH – це компанія, яка знає, як виконувати бажання замовника та наші дилери є спеціалістами на своїх місцях. В Україні знаходиться понад 2000 будинків, накритих черепицею TONDACH. Широкий асортимент продукції, різноманітна кольорова гама, 33-річна гарантія якості – не найголовніші переваги керамічної черепиці TONDACH. Існують ще вагоміші аргументи, які говорять на користь цієї продукції. Розглянемо їх.

Переваги обоженої черепиці

 • НЕ ТРЕБА БОЯТИСЯ ЖОДНОЇ ПОГОДИ Екстремальна стійкість матеріалу захищає від усіх видів погодних умов.
 • ВИТРИМАЄ БІЛЬШЕ, НІЖ ВИ ДУМАЄТЕ Прекрасна механічна міцність від напору вітру, навантаження снігу та ходіння по даху.
 • ПЕРЕЖИВЕ ТА ВАШІ ПОТОМКИ Мінімальний термін придатності 80 – 100 років без обслуговування.
 • ВОДА ШВИДКО СТЕКає Продумана подвійна система жолоба забезпечує швидке відведення води з даху.
 • ТАК І ХОЧЕТЬСЯ СПРОБУВАТИ НА ЗУБ Винятково натуральна сировина гарантує нешкідливість для здоров’я.
 • ЧИСТА НА ПРОТЯГУ ВСЬОГО ТЕРМІНУ СЛУЖБИ Винятково гладка поверхня знижує осадження бруду на черепиці.
 • НІКОЛИ НЕ ЗАПЛАТИТЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ТРЕБА Черепиця з кераміки не вимагає жодного догляду і це заощаджує Ваші гроші на обслуговування та оновлення.

Керамічна черепиця Tondach

Естетична привабливість 

Керамічна черепиця TondachКерамічна черепиця – це екологічно чистий природний матеріал, що благотворно впливає на здоров’я людини. Таким чином, виходить природний продукт без будь-яких штучних добавок та барвників. Основний колір керамічної черепиці червоно-цегляний. Цей колір матеріалу надають оксиди заліза, що містяться в глині. Для покращення зовнішнього вигляду, а також додаткової водопроникності, керамічну черепицю покривають декоративним шаром – глазур’ю та ангобом. Чому ангоби та глазурі TONDACH такі чудові: Високоякісне кольоростійке оформлення поверхні не змінюється протягом усього терміну служби. Завдяки своєму складу та випалу вони стійкі до екстремальних атмосферних умов. Перешкоджають осіданню пилу, бруду, проростанню моху, забезпечуючи тим самим чистий і красивий зовнішній вигляд усього даху. Ангоб і глазур є найякіснішим і економічним рішенням кольорової покрівлі, тому що вони гарантують, що покрівля не «поблідне» і не буде необхідності в додаткових витратах, як це буває при інших видах покрівлі (фарбування, грунтування, чищення).

Морозостійкість покрівлі

В екстремальних кліматичних умовах дуже важливо, щоб покрівля могла переносити сильні морози та різкі температурні коливання, зберігаючи при цьому свої фізичні властивості. Керамічна черепиця TONDACH має високі показники морозостійкості, що дозволяє застосовувати її в будь-яких кліматичних умовах. Це забезпечується завдяки її пористій структурі. Особливості конструкції керамічної черепиці дають можливість активно «дихати», легко висихати і не пропускати вологу.

Міцність та надійність

Конструкція покрівлі відчуває постійні та випадкові навантаження, тому вона має бути міцною та надійною. Існує думка, що основним обмеженням у застосуванні керамічної черепиці є її велика вага. Однак, це не зовсім так. Частка власної ваги черепиці щодо розрахункового навантаження на конструкцію даху не така велика, в порівнянні, наприклад, зі сніговим навантаженням. При цьому покрівля з керамічної черепиці TONDACH без деформацій та пошкоджень витримує ураганні вітри, смерчі тощо. А ось різниця між навантаженням найлегшого покрівельного матеріалу та найважчою керамічною черепицею складає всього 15-20%, тому що на покрівлі, крім навантаження вагою черепиці, потрібно вважати навантаження покрівельною системою, навантаження атмосферними опадами та тимчасове навантаження. Частка черепиці в загальній масі будинку складає всього 2-4%, і істотного впливу не може.

Фізико – механічні властивості 

Керамічна черепиця відбиває сонячне тепло, зберігаючи тепло в будинку взимку, а влітку – прохолоду. Вона відрізняється стійкістю до УФ-променів, кислотних дощів, лужних середовищ та впливу смогів. Черепична покрівля TONDACH має відмінну шумоізоляцію, що створює додатковий комфорт і спокій. Вона не накопичує небезпечну для здоров’я статичну напругу. До її переваг також належить: Пожежна безпека. Не горить на відміну більшості покрівельних матеріалів. Довговічність. Концерн “ТОНДАХ” стверджує, що керамічна черепиця здатна протистояти атмосферним впливам при повному збереженні функціональності протягом мінімум 80-100 років, при цьому існують реальні приклади, коли покрівля є ще більш старою, але досі зберігає свою функціональність. На свою продукцію концерн дає письмову гарантію на 33 роки.

Економічність експлуатації 

Високі фізико-механічні властивості черепиці забезпечують довгий термін служби покрівлі без догляду, ремонтних робіт і реконструкції. Можливе також повторне використання матеріалу. Все це дозволяє говорити про надійність інвестицій у майбутнє.

Необмежені можливості застосування

Область застосування керамічної черепиці TONDACH досить широка. Це і малоповерхові та висотні будинки, різні громадські будинки. Черепиця може застосовуватися для кам’яних, цегляних, дерев’яних будівель як при новому будівництві, так і при реконструкції. Різні варіанти форм керамічної черепиці дозволяють виконувати різні конфігурації покрівлі будь-якої складності. Сьогодення ніколи не замінити штучним. Вибираючи керамічну черепицю TONDACH ви отримуєте справжнє. НОВИНКА! На сьогоднішній день компанія TONDACH Gleinst?tten AG розширює комплекс своїх послуг та можливостей в Україні та пропонує увазі замовника новинку у вигляді сонячної системи TONDACH SOLAR. Основою даних систем є сонячний колектор TS 300, він є обладнанням для трансформації сонячної енергії на теплову енергію, що прямо використовується людиною. Він активно використовує сонячну енергію для приготування теплої води при дуже низьких експлуатаційних витратах протягом усього терміну експлуатації. У кліматичних умовах України сонячний колектор служить, насамперед, як доповнення головного джерела тепла та для обігріву теплої технічної води. Середня частка повернення інвестицій становить приблизно 10 – 15 років. А термін експлуатації системи становить мінімально 30 років, тому протягом наступних 20 років є можливим безкоштовний обігрів води. Системи TONDACH SOLAR мають нульовий негативний екологічний вплив у процесі своєї експлуатації. Матеріали та сировина, що використовуються для виробництва, піддаються переробці, у разі непридатності усунення. Також вони відрізняються високою надійністю і не вимагають ніякого додаткового обслуговування. За своїми технічними параметрами та дизайном вони відносяться до найкращих не тільки на європейському, а й на світовому ринку солярних систем. Їхня висока якість підтверджує не лише серію тестів у престижних інститутах з проведення випробувань, але також і 30-річний досвід їх використання.

Чому вибирають черепицю TONDACH?

 • Широкий асортимент продукціїКерамічна черепиця Tondach переваги
 • Натуральний природний матеріал
 • Різні кольорові рішення та покриття
 • Покрівельний матеріал, перевірений часом
 • Необмежені можливості застосування
 • Рекордна довговічність
 • Сучасна виробнича технологія, що зберігає навколишнє середовище
 • Морозостійкість
 • Постійний контроль якості
 • Стійкість до впливу ультрафіолетових променів
 • Незмінність кольору
 • Технічні консультації та розрахунок покрівлі
 • Стійкість до впливу хімічно активних речовин
 • Пожежна безпека
 • Навчання покрівельників
 • Монтаж
 • Міцний та надійний захист від зовнішніх впливів
 • Економічність експлуатації
 • Сервіс
 • Не шумить під дощем та вітром
 • Широка мережа торгівлі
 • Міжнародні та російські та українські сертифікати якості
 • Гарантія 33 роки
 • Термін експлуатації 80 – 100 років
 • Надійні інвестиції у майбутнє
 • Кращі умови та система знижок для наших клієнтів!

Ознайомитись з усім спектром керамічної черепиці Tondach у Миколаєві ви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”:

 • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19. Тел.: 067-776-74-07, 0512-47-54-47
 • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок). Тел.: 098-75-75-505, 048-77-55-505

 

Меню