Завод-виробник Доставка по Україні
 • Українська
 • English
 • Русский

Металочерепиця Миколаїв, Одеса

Металлочерепица в городе Николаев на крыше дома

Якщо вас цікавить оптимальний варіант покрівельного покриття, Ви бажаєте мати чим пишатися, а також забути про будь-які проблеми, пов’язані з дахом, Ви потрапили на потрібну сторінку!!! Компанія «Сучасна покрівля» пропонує в містах Одеса та Миколаїв практичний і зручний, а також перевірений часом матеріал – металочерепицю. Крім великої кількості переваг покрівлі з металочерепиці, звернувшись до наших професіоналів, Ви зможете в повному обсязі насолодитися високоякісним сервісом! Фахівці компанії «Сучасна покрівля» здійснюють консультування щодо вибору матеріалу, виїзд на замір, доставку і якісний монтаж металочерепиці від виробника в Миколаєві та Одесі. Улаштування покрівлі з металочерепиці виконується «під ключ»!

Ми пропонуємо:

Наша ціна:

Металочерепиця
Ціна
Металочерепиця
Ціна
Diament
від 99 до 185 грн/кв.м.
Престиж
від 125 грн/кв.м.
Jaspis
від 102 до 187 грн/кв.м.
Ruukki
від 245 грн/кв.м.

Купити металочерепицю

Продаж металочерепиці в Миколаєві, Одесі, а також областях здійснюється менеджерами компанії «Сучасна покрівля» після попереднього консультування по телефону, або в офісі компанії. Для отримання безкоштовної консультації з вибору матеріалу, щоб домовитися про виїзд на замір:

 • телефонуйте або заїжджайте в офіс компанії в м. Одеса – вул. Успенська, 129 (кутл Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 063-774-77-47
 • телефонуйте або заїжджайте в офіс компанії в м. Миколаїв – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
Увага! За необхідності виконуємо взаємозаліки з урахуванням ПДВ (і робота і матеріали)!

Переваги купівлі металочерепиці в компанії “Сучасна покрівля”:

 • краща заводська ціна
 • письмова гарантія якості
 • повна відповідність товщини листів, а також інших розмірів замовленим
 • професійна консультація фахівців з досвідом від покрівельника до керівника

Крім того, ви маєте змогу ознайомитися з прикладами наших робіт з влаштування покрівлі з металочерепиці.

Дилерство
Сертификат-на-продукцию-Ruukki-310

Для збільшення наведіть курсор

Гарантія

Увага! На весь товар, що відпускається, надається письмова гарантія на термін від 10 до 50 років! Вся продукція відповідає вказаним під час замовлення характеристикам. Товщина металу може бути перевірена при відвантаженні мікрометром.

Наявні кольори металочерепиці

Цвета металлочерепицы

Сировина

Продукція виробляється з високоякісного металу європейських виробників: “Arcelor”, “Thyssen”, “Corus”, “USS”.

Корисна інформація про покрівельний матеріал металочерепицю

Металлочерепица на крыше дома в городе НиколаевЦей будівельний матеріал був розроблений в середині ХХ століття, проте особливо популярний став в останнє десятиліття. Чим же так приваблює покупців металочерепиця? Як і металопрофіль, металева черепиця має захисне покриття, що забезпечує високу стійкість до несприятливих погодних впливів і природної корозії. Термін її служби при правильному монтажі і експлуатації може становити більше 50 років. Технологічний процес передбачає, що металочерепиця нарізається під конкретні розміри вже на виробництві. Таким чином, покрівля даху металочерепицею не займає багато часу, а кількість відходів і стиків зводиться до мінімуму. Мінімальна кількість стиків зменшує і ймовірність протікання даху. Ще одна перевага покриття з металочерепиці – повний набір комплектуючих деталей. Фактично покупець отримує готове рішення для покрівлі в потрібній кольоровій гамі, що робить це покриття більш привабливим, ніж покрівельний профнастил. Так, в асортименті відомого європейського виробника Ruukki Adamante представлена ​​найрізноманітніша за кольоровою гамою і фактурою металочерепиця. Давайте підсумуємо,

Переваги металочерепиці:

 • міцність
 • стійкість до атмосферних впливів
 • тривалий термін эксплуатації
 • простота монтажу і невелика кількість відходів

Металлочерепица Николаев-Варваровка Один з головних недоліків будь-якого металевого даху – шум під час дощу або вітру від крапель, що потрапляють на скат або гілок, що б’ються об дах. Однак, нежитлове горище або укладання товстого шару утеплювача в житловій мансарді практично повністю гасить подібного роду шуми. Таким чином, при правильному улаштуванні покрівлі Ви, швидше за все, навіть не згадаєте про цю проблему. Все, що Вам знадобиться, це бригада фахівців-професіоналів компанії «Сучасна покрівля» і сама металочерепиця, ціна у м Миколаїв і Одеса на яку доступна для більшості приватних забудовників. Увага! З відкриттям Одеського офісу «Сучасної покрівлі» Ви також можете купити металочерепицю в місті Одеса.

Встигніть купити металочерепицю в Одесі та Миколаєві по НИЗЬКІЙ ЦІНІ!

Отже, яка ж ціна металочерепиці в Миколаєві, Одесі? Ціна на металочерепицю від Сучасної покрівлі складає – від 85 грн/м2 Монтаж металочерепиці в Миколаєві, Одесі виконують фахівці компанії “Сучасна покрівля” в належній якості та в обумовлений термін.

4 Простих кроки до гарного та якісного даху:

 1. Зателефонувати або заїхати в офіс компанії в Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
 2. Зателефонувати або заїхати в офіс компанії в Миколаєві – вул. Пушкінска, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
 3. Ознайомитися з металочерепицею від кращих виробників, дізнатися про особливості, переваги та ціни
 4. Зробити вірний вибір, консультуючись з досвідченими фахівцями
Меню