Завод-виробник Доставка по Україні

Металочерепиця Diament, Jaspis, Престиж

Металочерепиця марок Jaspis, Diament, Престиж виготовляється тільки із високоякісної сталі провідних європейських виробників. Компанія “Сучасна покрівля” пропонує придбати продукцію у містах Миколаїв та Одеса.

Сталь із полімерним покриттям – технологічно складний продукт. Його основа – сталевий холоднопрокатний лист, покритий з обох боків шаром цинку із хімічною пасивацією. Наступний шар – ґрунт, який потрібен для адгезії цинку із шаром полімерної фарби. На лицьову сторону наноситься декоративне полімерне покриття – стійке до впливу ультрафіолету, перепаду температур, механічного впливу. На тильний бік наноситься захисне покриття. Металочерепиця – це універсальний покрівельний матеріал, вона ідеально підходить як для сучасних покрівель, так і для реконструкції старих будівель будь-якої складності та кутом нахилу від 15 °.

Компанія “Сучасна покрівля” пропонує металочерепицю зазначених марок виробництва Німеччини, Польщі, Словаччини, Італії та Франції.

Металочерепиця ArcelorMittal (Німеччина)

Логотип компанії ArcelorMittalArcelorMittal — найбільша металургійна компанія світу, яка до кінця 2008 року контролювала 10% світового ринку сталі. Зареєстровано її в Люксембурзі, а утворено в 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor та індійської Mittal Steel, що належить індійському бізнесмену Лакшмі Мітталу. Компанії належить ціла низка підприємств із видобутку залізняку, вугілля, а також металургійних підприємств по всій Європі, у тому числі й великий завод «Криворіжсталь» в Україні.

Металочерепиця Jaspis та Diament

ПП “Сучасна покрівля” – постачальник продукції марок Diament, Jaspis, Престиж в Одесі та Миколаєві

Працюємо безпосередньо від заводу – виробника. Доставка продукції 1-3 дні!

робітник-цех-південь-профіль   конвеєр-юг-профіль

Гарантія

Увага! На весь товар, що відпускається, надається письмова гарантія терміном від 10 до 50 років! Вся продукція відповідає заявленим (вказаним) при замовленні характеристикам. Товщина металу може бути перевірена під час відвантаження мікрометром.

Металочерепиця має форму, близьку до класичної черепиці, завдяки досконалій техніці виробництва, зберігаючи всі переваги металевої покрівлі. Виготовляється металочерепиця з оцинкованого сталевого листа з багатошаровим полімерним покриттям різноманітних кольорів. Листи стали покривають шаром цинку, а потім вони пасивуються, ґрунтуються і покриваються захисним кольоровим шаром гнучкого, стійкого до деформацій полімеру, що оберігає сталь від корозії та забезпечує стійкість кольору. Для остаточного фінішного шару використовуються різні покриття, що відрізняються за зовнішнім виглядом, своїми хімічними та фізичними властивостями, товщиною та вартістю.

 • Сировина: ArcelorМittal (Eisenhuettenstadt, Germany); ArcelorМittal (Belgium, Ghent); ArcelorМittal (Poland, Krupanka).
 • Сталь: S 220-280 GD+Z.
 • Товщина листа: 0,5 мм.
 • Вага: 4,5 кг/м2.
 • Цинк: 225 г/м2 для всіх покриттів.

Металочерепиця U.S. Steel Kosice (Словаччина)

U.S. Steel

Металочерепиця Tail 2У п’ятірці лідерів продажів розташовується компанія U.S. Steel Košice (Словаччина). Продукцію Словацького концерну можна сміливо зарахувати до бюджетної категорії. Порівняно з іншими виробниками, співвідношення ціна-якість у компанії U.S. Steel Košice є найбільш прийнятним. На сьогоднішній день у ціновій політиці Словацький концерн поступається лише Азійській групі виробників, де якість залишає бажати кращого, а гарантійних зобов’язань немає. На весь асортимент продукції поширюється гарантія 10 років!

Металочерепиця Diament

Металочерепиця Diament

Характеристики:

 • Корисна площа – 1100 мм
 • Повна площа – 1195 мм

Металочерепиця Jaspis

Металочерепиця Jaspis сіра

Характеристики:

 • Корисна площа – 1050 мм
 • Повна площа – 1160 мм

Металочерепиця Престиж

Металлочерепица-Престиж

Характеристики:

 • Корисна площа – 1005 мм
 • Повна площа – 1140 мм
Купити металочерепицю  Jaspis, Diament, Престиж в Одесі та Миколаєві за низькою ціною!

Ціна на металочерепицю – від 171 грн/кв.м.

Ознайомитись з повним  асортиментом металочерепиці Jaspis, Diament, Престиж ви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”.

У Миколаєві за адресою: вул. Пушкінська, 19, тел. 067-776-74-07, 0512-47-54-47

В Одесі за адресою: вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 098-75-75-505, 048-77-55-505

Меню