Завод-виробник Доставка по Україні

Профнастил у Миколаєві та Одесі

Профнастил покрівельнийЯкщо у вас стоїть завдання, використовуючи невеликий бюджет, перекрити дах, легко і добротно зашити гараж або збудувати ефектний паркан, вам обов’язково слід звернути увагу на універсальний матеріал, який чудово підходить для вирішення згаданих завдань – ПРОФНАСТИЛ!

Компанія “Сучасна покрівля” пропонує профнастил в Одесі та Миколаєві. Найнижчі ціни від заводу-виробника!
Зміст
1. Види профнастилу від Сучасної покрівлі7. Сировина
2. Наші ціни на профнастил8. Корисна інформація
3. Купити профнастил9. Переваги профнастилу
4. Переваги покупки в Сучасній покрівлі10. Профнастил для огорожі
5. Гарантія11. Профнастил покрівельний
6. Кольори12. Профнастил фасадний

Ми пропонуємо:

Наші ціни

Нижче наведена ціна профнастилу в Одесі, Миколаєві.

Профнастил
Ціна
Профнастил
Ціна
Покрівельний
від 140 грн/кв.м.
Для парканів
від 119 грн/кв.м.
Фасадний
від 115 грн/кв.м.
Ruukki
від 220 грн/кв.м.

За потреби виконуємо взаєморозрахунки з ПДВ (і робота та матеріали)!

Купити профнастил

“Сучасна покрівля” здійснює доставку вищезгаданих видів профнастилу в Одесу та область, Миколаїв та область. Для отримання безкоштовної консультації щодо вибору матеріалу, щоб домовитися про виїзд на вимір

 • дзвоніть або заїжджайте в офіс компанії в м. Одеса – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
 • телефонуйте або заїжджайте в офіс компанії у м. Миколаїв – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
Оцинкований профнастил має високий вміст цинку – 140 г/кв.м, фарбований – 225 г/кв.м.

Як бачите, купити металопрофіль у містах Одеса, Миколаїв вигідно та зручно. Ціна на матеріал – одна з найкращих у регіонах завдяки тому, що продукція поставляється безпосередньо від виробника.

Переваги покупки профнастилу в компанії “Сучасна покрівля”:

 • найкраща заводська ціна
 • письмова гарантія якості
 • повна відповідність товщини листів, а також інших розмірів замовленим
 • професійна консультація фахівців із досвідом від покрівельника до керівника

Гарантія

На весь товар, що відпускається, надається письмова гарантія терміном від 10 до 50 років! Вся продукція відповідає заявленим (зазначеним) під час замовлення характеристикам. Товщина металу може бути перевірена під час відвантаження мікрометром.

Доступні кольори профнастилу

Кольори металочерепиці

Сировина

Продукція виробляється із високоякісного металу європейських виробників: “Arcelor”, “Thyssen”, “Corus”, “USS”.

Корисна інформація про профнастиль

Профнастил є профільованими листами оцинкованого металу з полімерним лакофарбовим покриттям (або без нього), що мають у перерізі трапецієподібну форму. Профнастил неймовірно популярний завдяки невисокій ціні, міцності та естетичному зовнішньому вигляду. Покупцям варто знати, що розрізняють фасадний та покрівельний профіль. Крім того, профнастил класифікується за:

 • матеріалам виготовлення,
 • покриттю,
 • висота ребра та товщина листа.

Два останні параметри, як правило, визначають призначення цієї продукції. Наші покрівельники виконують професійний монтаж профнастилу в Миколаєві та Одесі качественно та в обумовлені терміни!

Переваги профнастилу:

 • міцність
 • можливість використання на дахах з низьким ухилом (покрівельний)
 • тривалий термін експлуатації
 • невисока ціна
 • простість монтажу

Профнастил для огорож

Стіновий профнастил у складі паркану

Фасадний профіль зазвичай використовують для встановлення паркану, при цьому товщина листа може коливатися від 8 мм до 21 мм. Якщо огорожа призначена лише для того, щоб утруднити доступ сторонніх (наприклад, на будмайданчик), підійде тонкий профнастил, ціна у м. Миколаїв, Одеса на який досить невисока. Для капітального паркану, з кам’яними стовпчиками та капітелями, потрібно вибирати товстіший профіль, з більш високим рубом. Крім забезпечення потрібної міцності конструкції, такий лист матиме більш естетичний вигляд.

Покрівельний профнастил

Профнастил покрівельний зеленого кольору на дахуПокрівельний профіль замінив листовий покрівельний метал, що використовувався раніше для накриття дахів. Завдяки ребристій поверхні таке покриття має додаткову міцність, що особливо важливо під час рясних снігопадів та зледеніння. Постачальники пропонують дахам різні варіанти профнастилу, а продаж цього матеріалу здійснюється різними будівельними магазинами. Також покрівельний профнастил можна придбати у компанії “Сучасна покрівля”. Ми рекомендуємо висоту ребра 44 мм для районів із високими навантаженнями на дах у зимовий період. Для регіонів, де снігопади та зледеніння – велика рідкість, а також для гаражів, сараїв та інших господарських споруд можна обмежитися висотою профілю до 35 мм.

Який би профіль ви не вибирали, намагайтеся купувати оцинкований профнастил. Оцинкування захищає листи від корозії, а широка гамма кольорів дозволить гармонійно вписати покриття даху в загальний дизайн будівлі.

Фасадний профнастил

Обшивка заміського будинку профнастилом стіновим.Крім перерахованих вище, виробники виділяють ще й профіль. Зазвичай його використовують для облицювання стін та зведення швидкомонтованих будівель, що передбачає високі навантаження, велику вагу та товщину листа. Іноді профнастил, що несе, використовують для покриття дахів. Однак, у цьому випадку збільшується навантаження на покрівельні несучі конструкції, тому його застосування має бути виправданим.

Несний профнастил так само, як і інші його види, монтується фахівцями нашої компанії у Одесі та Миколаєві.

Купити профнастил в Одесі та Миколаєві

Для того щоб купити профнастил у вказаних містах потрібно:

 1. Зателефонувати чи заїхати в офіс компанії в Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), Відправка: тел. 098-75-75-505, 048-77-55-505
 2. Зателефонувати чи заїхати в офіс компанії у Миколаєві – вул. Пушкінська, 19,
  тел. 067-776-74-07, 0512-47-54-47
 3. Ознайомитись з профнастилом провідних виробників, дізнатися особливості, переваги та ціни
 4. Зробити правильний вибір, консультуючись із досвідченими фахівцями

Довірте ваш об’єкт фахівцям! Замовляйте профнастил у компанії “Сучасна покрівля”.

Меню