Завод-виробник Доставка по Україні
 • Українська
 • English
 • Русский

Профнастил в Миколаєві та Одесі

Профнастил кровельныйЯкщо перед вами стоїть завдання, використовуючи невеликий бюджет, зробити покрівлю, легко та надійно зашити гараж або вибудувати эфектний паркан, вам обов’язково належить звернути увагу на універсальний матеріал, що чудово підходить для вирішення вище згаданих завданнь – ПРОФНАСТИЛ!

Компанія “Сучасна покрівля” пропонує профнастил в Одесі та Миколаєві за найнижчими цінами від заводу-виробника!

Ми пропонуємо:

Наші ціни

Профнастил
Ціна
Профнастил
Ціна
Покрівельний
від 78 до 185 грн/кв.м.
Для заборів
від 70 грн/кв.м.
Фасадний
від 75 до 179 грн/кв.м.
Ruukki
від 125 грн/кв.м.
Увага! За необхідності виконуємо взаєморозрахунки із ПДВ (робота та матеріали)!

Купити профнастил

“Сучасна покрівля” виконує постачання вищевказаних видів профнастилу в Одесу та область, Миколаїв та область. Для отримання безкоштовної консультації щодо вибору матеріалу, задля того, щоб домовитись про виїзд на замір

 • телефонуйте або заїжджайте в офіс компанії в м. Одеса – вул. Успенська, 129 (кут Щепной провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
 • телефонуйте або заїжджайте в офіс компанії м. Миколаїв – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
Увага! Профнастил оцинкований має високий вміст цинку – 140 г/кв.м, фарбований – 225 г/кв.м.

Переваги придбання профнастилу в компанії “Сучасна покрівля”:

 • найкраща ціна від заводу
 • письмова гарантія якості
 • повна відповідність товщини листів, а також інших розмірів тим, що замовлені
 • професійна консультація фахівців з досвідом від покрівельника до керівника

Гарантія

Увага! На весь товар, що відпускається, надається письмова гарантія на термін від 10 до 50 років! Вся продукція відповідає характеристикам, що були заявлені (вказані) при оформленні замовлення. Товщина металу може бути перевірена під час відвантаження мікрометром.

Доступні кольори профнастилу

Цвета металлочерепицы

Сировина

Продукція виготовляється з високоякісного металу європейських виробників: “Arcelor”, “Thyssen”, “Corus”, “USS”.

Корисна інформація щодо профнастилу

Профнастил являє собою профильовані листи оцинкованого металу з полімерним лакофарбовим покриттям (або без нього), що мають у перетині трапецієвидну форму. Профнастил неймовірно популярний завдяки невисокій ціні, міцності та естетичному зовнішньому вигляду. Покупцям належить знати, що розрізняють фасадний та покрівельний профіль. Крім того, профнастил класифікується за:

 • материалаим виготовлення,
 • покриттю,
 • висоті ребра і товщині листа.

Два останніх параметри, як правило, і визначають призначення даної продукції. Наші покрівельники виконують професійний монтаж профнастилу в Миколаєві та Одесі якісно та в обумовлені терміни!

Переваги профнастилу:

 • міцність
 • можливість використання на дахах з невеликим ухилом (покрівельний)
 • тривалий термін експлуатації
 • невисока ціна
 • простота монтажу

Профнастил для заборів

Стеновой профнастил в составе забора

Фасадний профіль зазвичай використовують для установки забору, при цьому товщина листа може коливатися від 8 мм до 21 мм. Якщо огорожа призначена тільки для того, щоб ускладнити доступ сторонніх (наприклад, на будмайданчиках), підійде тонкий профнастил, ціна у м Миколаїв, Одеса на який досить невисока. Для капітального забору, з кам’яними стовпчиками і капітелями, потрібно вибирати більш товстий профіль, з більш високим ребром. Крім забезпечення потрібної міцності конструкції, такий лист буде мати більш естетичний вигляд.

Покрівельний профнастил

Профнастил кровельный зелёного цвета на крышеПокрівельний профіль замінив листовий покрівельний метал, що використовувався раніше для накриття дахів. Завдяки ребристій поверхні таке покриття має додаткову міцність, що особливо важливо під час рясних снігопадів і обмерзання. Постачальники пропонують для дахів різні варіанти профнастилу, а продаж цього матеріалу здійснюється різними будівельними магазинами. Також покрівельний профнастил можна придбати в компанії «Сучасна покрівля». Ми рекомендуємо висоту ребра 44 мм для районів з високими навантаженнями на дах в зимовий період. Для регіонів, де снігопади і заморозки – велика рідкість, а також для гаражів, сараїв та інших господарських будівель можна обмежитися висотою профілю до 35 мм.
Який би профіль Ви не вибрали, намагайтеся купувати оцинкований профнастил. Оцинкування захищає листи від корозії, а широка кольорова гамма дозволить гармонійно вписати покриття даху в загальний дизайн будівлі.

Фасадний профнастил

Обшивка загородного дома профнастилом стеновымОкрім перерахованих вище, виробники виділяють ще і несучий профіль. Зазвичай його використовують для облицювання стін і зведення будівель, що швидко монтуються, що передбачає високі навантаження, велику вагу і товщину листа. Іноді несучий профнастил використовують для покриття дахів. Однак, в цьому випадку збільшується навантаження на покрівельні несучі конструкції, тому його застосування повинно бути виправдане.
Несучий профнастил так само, як і інші його види, монтується фахівцями нашої компанії в Одесі та Миколаєві.

Купити профнастил в Одесі та Миколаєві

Для того щоб купити профнастил у вказаних містах потрібно:

 1. Зателефонувати або заїхати в офіс компанії в Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 098-75-75-505, 048-77-55-505
 2. Зателефонувати або заїхати в офіс компанії в Миколаєві – вул. Пушкінська, 19, тел. 067-776-74-07, 0512-47-54-47
 3. Ознайомитися з профнастилом провідних виробників, дізнатися про особливості, переваги та ціни
 4. Зробити вірний вибір, консультуючись з досвідченими фахівцями

Довірте ваш об’єкт фахівцям! Замовляйте профнастил в компанії “Сучасна покрівля”.

Меню