Завод-виробник Доставка по Україні

Антиконденсат

Антиконденсат лого

Тепле, насичене вологою повітря, сформоване всередині будинку, проходить через конструкцію крові, стикається у верхніх її частинах з холодним повітрям і віддає частину вологи у вигляді конденсату (краплин вологи). Покрівлі з металевим покриттям швидше нагріваються і швидше охолоджуються, внаслідок чого утворення конденсату відбувається частіше та у більшій кількості. Це призводить до збільшення вологості в підпокрівельному просторі, зниження теплозахисних характеристик утеплювача, посилення корозійних процесів на металевих поверхнях.

РІШЕННЯ

АнтиконденсатУ вентильованих скатних неутеплених і утеплених покрівлях, з покрівельним матеріалом з металочерепиці, оцинкованого листа та інших матеріалів, вихідною сировиною для виробництва яких є метал, рекомендується використовувати пароНЕпроникну підпокрівельну плівку АНТИКОНДЕНСАТ™ із спеціальним адсорбуючим шаром. Цей шар вбирає вологу, яка у вигляді пари піднімається зсередини будівлі, таким чином запобігаючи її конденсації на утеплювачі та металевих поверхнях. Завдяки правильно організованому вентиляційному зазору ця волога безперешкодно виводиться з конструкції покрівлі у зовнішнє середовище.

АНТИКОНДЕНСАТ™ є:

поліпропіленову тканину білого кольору (забезпечує особливо високу міцність), ламіновану з одного боку поліетиленовою плівкою (забезпечує гідроізоляцію) і з іншого боку нетканим текстилем (вбирає) вологу)

ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ! Монтаж необхідно проводити адсорбуючим шаром з нетканого текстилю усередину приміщення!

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Тришарова структураАНТИКОНДЕНСАТ™ призначений як захист тільки коли над і під ним створені так звані вентиляційні зазори! продукт виконуватиме заявлені експлуатаційні характеристики (див. рис.2)

Щільність – 130 г/м2

Розміри – 1,5 х 50м (75м2 в рулоні)

Паропроникність -2 х 24ч

Міцність – 750/500 Н/5см

УФ-стабільність – 12 міс.

Ознайомитись з усім асортиментом підпокрівельних плівок у Миколаєві та Одесіви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”:

м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Меню