Завод-виробник Доставка по Україні

Вітробар’єр

Вітробар'єрВітробар’єр – супердифузійна двошарова поліпропіленова мембрана, призначена для захисту шару утеплювача від впливу вітру та вологи. Застосовується стінових конструкціях, включаючи системи вентильованих фасадів, а також при спорудженні та утепленні схильного даху, стельових перекриттів в холодних горищах, підлог над підлоговим простором.
При монтажі ветробар’єр закріплюється безпосередньо на утеплювачі без зазору. Матеріал монтується на зовнішній бік огороджувальної конструкції впритул до теплоізоляції, з боку вентиляційного зазору. Матеріал можна укладати або паралельно коньку, або за напрямом схилу даху. Якщо ухил даху 1:5 або менше, то вітрозахист рекомендується укладати у напрямку схилу, при ухилах більше 1:5 допускається укладання паралельно ковзану. Полотна мембрани з’єднуються з нахлестом (1500мм – у горизонтальному напрямку та 100мм – у вертикальному) за допомогою монтажної стрічки К-2.
Кріплення здійснюється за допомогою сталевих скоб і нержавіючих цвяхів з плоским капелюшком.

  • укладається прямо на утеплювач, запобігаючи його вивітрюванню та вихолодженню
  • немає зворотного повернення пари в утеплювач
  • високий показник водонепроникності забезпечує надійний гідрозахист утеплювача

Характеристики:

  • висока міцність на розрив забезпечує захист від сильних вітрових навантажень
  • УФ стабільність 4 місяці дозволяє застосовувати мембрану на складних та великих за площею фасадах у т.ч. при складному та довгому монтажі фінішного покриття
  • відповідає європейським нормам та стандартам та сертифікований в Україні
  • постачання в рулонах 1,5 х 50м

Найменування матеріалуКолірВага (гр/м2)Паропроникність (г/м2/24год)Міцність на розрив (Н/5см)Розмір рулону (м/м)УФ стабільність (дні)
Вітробар’єрчорний1101800240/2201,5/50180
Меню