Завод-виробник Доставка по Україні

Паробар’єрПаробар'єр лого

Паробар'єр
У процесі життєдіяльності людей у опалюваному будинку збирається тепле насичене вологою повітря. Це повітря прагне піднятися нагору, проникаючи в підпокрівельний простір та утеплювач. Проходячи через утеплювач і стикаючись з холодними масами у верхній його частині, тепла пара віддає частину вологи у вигляді конденсату (охолоджена пара перетворюється на крапельки води). Конденсат під силою тяжкості повертається всередину утеплювача і проникає всередину приміщення. Накопичення вологи в утеплювачі знижує його теплозахисні властивості, а безліч її в конструкціях покрівлі призводить до відсировування дерев’яних і корозії металевих елементів. Термін служби покрівлі скорочується і за короткий час вимагає дорогого ремонту.

РІШЕННЯ

Теплоізоляція та інші елементи конструкції повинні бути надійно захищені пароізоляцією ПАРОБАР’ЄР™ від водяної пари, яка проникає з боку приміщення. Створення захисного пароНЕпроникного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції за допомогою ПАРОБАР’ЄР™ можливе як у конструкціях скатних покрівель так і у разі утеплення зовнішніх вертикальних стін споруд.

H110Якщо ви плануєте утеплення схилу покрівлі або утеплення зовнішніх стін, ПАРОБАР’ЄР™ Н110 найкраще рішення для створення захисного паронепропускного шару з внутрішньої сторони утеплювача.

Армуюча сітка з поліпропілену забезпечує високу міцність. Два шари поліетиленової плівки забезпечують високу пароізоляцію та недопуск пари в утеплювач. Використовується з усіма видами мінераловатної та скловатної теплоізоляції.

Щільність – 110 г/м2

Розміри – 1,5 х 50 (75 м2 в рулоні)

Паропроникність – 0,09г/м2х 24ч

Міцність – 220/190Н/5см

УФ-стабільність – 3 місяці

R110З внутрішньої сторони утеплювача зверненого до приміщень з високим насиченням вологи в повітрі (бані, сауни, кухні, ванні кімнати та ін.) рекомендуємо використовувати ПАРОБАР’ЄР™ R110.

Маючи дуже низьку паропроникність, ця підпокрівельна плівка забезпечує найнадійніший захист утеплювача і конструкцій покрівлі від впливу вологи, що проникає з вологонасичених місць усередині житлового будинку.

Крім функції пароізоляції, плівка виконує ще й рефлекторну функцію. Спеціальний алюмінієвий шар відбиває теплові промені всередину приміщення, що дозволяє знизити тепловтрати та економити на опаленні.

Щільність – 110г/м2

Розміри – 1,5 х 50м (75м2 в рулоні)

Паропроникність – 0,02 г/м2х 24ч

Міцність – 260/220Н/5см

Ознайомитись з усім асортиментом підпокрівельних плівок Гідробар’єр у Миколаєві та Одесі ви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”: м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, 0512-47-54-47, 067-776-74-07 м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Меню