Завод-виробник Доставка по Україні

Підпокрівельні плівки DACHOWA

Dachowa logoШирокий спектр ізоляційних будівельних плівок, що застосовуються у будівництві, починаючи від фундаменту та закінчуючи покрівлею, виготовляє компанія MARMA® POLSKIE FOLIE (Польща). Продукція польського виробника застосовується для вирішення задач гідроізоляції (плівка Izol Bud), антиконденсаційної ізоляції (антиконденсаційний регулятор MPF) та активного відведення водяної пари (високопаропроникні мембрани – Dachowa).

Підпокрівельні плівки DACHOWA

В   цьому   сезоні   “DACHOWA™” представлена і на українському ринку покрівельних   матеріалів. Головна відмінна риса мембран «DACHOWA™» – Це процес скріплення компонентних шарів. Всі супердифузійні мембрани, представлені сьогодні на вітчизняному ринку, виготовляються за технологією, при якій компонентні шари з’єднуються термічним методом або шляхом склеювання. При цьому в процесі експлуатації через кілька років не виключається можливість розшарування мембрани. Внаслідок чого втрачається функціональність виробу. При виробництві високопаропроникних мембран «DACHOWA™» з’єднання компонентних шарів здійснюється під впливом електростатичного поля. Такий спосіб з’єднання шарів дозволяє отримати мембрану, активний паропропускний шар якої має спрямовані спрямовані волокна, що, у свою чергу, гарантує однакову паропроникність на кожній ділянці мембрани.

Переваги мембран, з’єднаних під впливом електростатичного поля:

 • рівномірне нанесення активного шару по всій площі мембрани   (орієнтовано   спрямовані волокна);
 • продукція має підвищений показник паропроникності;
 • виріб характеризується більш стійким з’єднанням шарів (мембрана не розшаровується під впливом потоків повітря);
 • підвищена щільність мембран гарантує стійкість до механічних навантажень.

Сьогодні на українському ринку реалізується три типи мембран, виготовлених на підприємстві MARMA® POLSKIE FOLIE – “DACHOWA”, “DACHOWA 3” та “DACHOWA армована”.

Мембрана «DACHOWA» характеризується високою паропроникністю       (>= 2000 г/м²/24ч.) та підвищеною водонепроникністю (>=2000 мм Н2О). Завдяки структурі шарів матеріал об’єднав у собі дві важливі властивості:

 • перше – мембрана не допускає накопичення водяної пари в горищному просторі, а також в  теплоізоляції та дерев’яної конструкції покрівлі;
 • друге – висока водонепроникність (>=2000 мм Н2О) запобігає попаданню вологи у вигляді дощу, снігу, конденсату в теплоізоляцію.

Ці характеристики дозволяють застосовувати мембрану в будь-яких кліматичних зонах і укладати за будь-яких погодних умов без втрати властивостей матеріалу. “DACHOWA 3” – це тришарові супердифузійні підпокрівельні мембрани. Головна відмінна риса цього матеріалу – наявність повноцінного спеціального нижнього шару. з  поліпропілену, який служить додатковим захистом другого високопаропроникного активного шару. Завдяки цьому “DACHOWA 3”  можна використовувати на покрівлях із суцільним дерев’яним настилом, укладаючи мембрану безпосередньо на нього.

«DACHOWA  армована»  – єдина на українському ринку  чотиришарова високопаропроникна мембрана класу «еліт»,   що володіє підвищеними міцністю    та гідроізоляційними характеристиками.  Мембрана складається з трьох шарів нетканого поліпропілену та шару поліпропіленової сітки, що підвищує показники міцності виробу.

Багаторічна практика застосування підпокрівельних матеріалів показала, що на покрівлях є місця, в яких гідроізоляційні плівки та мембрани виконують свої функції не на 100% – можливі підтікання за складних погодних умов, розриви та проколи під час монтажу. До таких місць відносяться   розжолобки, карнизи та торці покрівлі, тому на таких складних покрівельних ділянках рекомендується застосовувати більш щільні супердифузійні мембрани, до яких, безумовно, відноситься «DACHOWA армована». Цей матеріал рекомендується застосовувати також на складних покрівлях, покрівлях з невеликим ухилом і на елітних покрівлях з дорогим покрівельним покриттям, наприклад, слюда.

СУПЕРДИФУЗІЙНІ МЕМБРАНИ «DACHOWA»

ПоказникиDACHOWADACHOWA 3DACHOWA армована
Маса115 г/м2135 г/м2155 г/м2
УФ-стабілізація3 місяці3 місяці3 місяці
Кількість шарів234
Гарючістьважко горючийважко горючийважко горючий
Екв. диф. товщина 3d0,012 м0,015 м0,025 м
Робоча температура-40…+120ºС-40…+120ºС-40…+120ºС
Водонепроникність>200 мм Н2Про>200 мм Н2Про>200 мм Н2Про
Паропроникність (за умов 23°С/85%)2000 г/м2/24 год1900 г/м2/24год1500 г/м2/24год
Колірниз – сірий, верх – чорний, написи – біліниз – сірий, верх – фіолетовий, написи – оранж.низ – сірий, верх – чорний, написи – бежеві
Сировинаполіпропіленполіпропіленполіпропілен + поліпропіленова сітка
Розміри1,5 мх 50/25 м1,5 мх 50/25 м1,5 м х 50 м

 

 

Для кріплення та з’єднання покрівельних мембран та пароізоляції на українському ринку представлений також комплект самоклеючих стрічок:

 • MARMA W1 – односторонньо клеюча стрічка на основі пропілену, шириною 75 мм, призначена для з’єднання один з одним шарів мембрани DACHOWA, ремонту мембран DACHОWA та кріплення мембран DACHОWA  до дерева, пластмаси та металу;
 • MARMA W2 – бутилова стрічка (завжди еластична), двосторонньо клеюча, шириною 15 мм. Призначена для з’єднання мембран DACHОWA з димохідними та вентиляційними трубами, а також для герметичного з’єднання пароізоляційних плівок;
 • МАРМА N2 – двосторонньо клеюча стрічка шириною 30 мм призначена    для     кріплення     мембран  DACHОWA до покрівельного матеріалу (смуги жерсті у козирків, звисів та водостічних труб) та пластмаси, а також для ремонту покрівельних мембран;
 • МАРМА РЕ1 – односторонньо клеюча стрічка на основі поліетиленової плівки шириною 75 мм призначена для заклеювання монтажних пошкоджень у мембранах DACHОWA  (до 10 см довжини) та пароізоляції (без обмеження довжини), а також для кріплення мембран DACHОWA до пластмас та металів.

Ознайомитись з усім асортиментом підпокрівельних плівок DACHOWA ви можете в офісах компанії  “Сучасна покрівля”:

 • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
 • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Як покрівельні матеріали для вашого об’єкта можуть підійти:

Профнастил

Битумна черепиця

Меню