Завод-виробник Доставка по Україні

Підпокрівельні плівки Juta

Підпокрівельні плівки Juta у рулонахАкціонерне товариство JUTA – великий європейський виробник широкого асортименту полімерної продукції для будівництва, сільського господарства, вирішення екологічних проблем, а також пакувальних матеріалів та матеріалів для технічних цілей.

Свою історію суспільство веде з 2-ї половини 19 століття – тоді це було невелике підприємство з виробництва пряжі, тканини, канатів, мотузок, мішків із рослинної сировини – головним чином джуту та льону (звідси назва < strong>JUTA – по-чеськи «джут»)

Після Другої світової війни рослинну сировину почали витісняти полімерні матеріали. З сімдесятих років якісно змінюється асортимент: підпокрівельні паро- та гідроізоляційні плівки, вітрозахист для стін, геосинтетичні матеріали (геомембрана та геотекстиль), агроплівка, великооб’ємні мішки (біг-беги) та сітчасті мішки для сільськогосподарської продукції, фасадна сітка та сітка для упаковки штучне трав’яне покриття, основа для килимарства та багато іншого.

Монтаж підпокрівельної плівки Juta на даху будинку

Заводи JUTA використовують у виробництві тільки первинну сировину.

Сьогодні  Акціонерне товариство JUTA – 14 заводів, розташованих у північно-східній Чехії, та понад 2 тисячі кваліфікованих працівників; сучасне обладнання та передові технології забезпечують високу якість продукції, що регулярно підтверджується власними лабораторними випробуваннями та незалежними сертифікаційними центрами.

На рік випускається товарів на суму близько 200 млн. євро, понад 80% експортується до багатьох країн, зокрема в Україну.

Ознайомитися з усім асортиментом підпокрівельних плівок Juta в Миколаєві та Одесі Ви можете в офісах компанії «Сучасна покрівля»:

м. Миколаїв – вул. Пушкінська, 19, тел 0512-47-54-47, 067-776-74-07

м. Одеса – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок) або за телефонами 048-77-55-505, 098-75-75-505

Підпокрівельна дифузійна плівка Ютафол Д 96 Сільвер

Фото - плівка Ютафол Д96 в рулоніПідпокрівельна дифузійна плівка Ютафол Д 96 Сильвер призначена для захисту підпокрівельних просторів від пилу, кіптяви і волог і снігу, а в горищних приміщеннях оберігає теплоізоляцію від впливу зовнішньої вологи.Также завдяки мікроперфорації вона забезпечує можливість вентиляції водяної пари з внутрішніх приміщень об’єкта.Плівка призначена тільки для систем похилих дахів, що провітрюються.

Матеріал є одношаровою перфорованою поліпропіленовою плівкою. Ютафол Д 96 Сильвер має розміри 1,5 х 50 м та щільність 96 г/мІ. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

Підпокрівельна дифузійна плівка Ютафол Д 110 Спеціал

Плівка Ютафол Д110Підпокрівельна дифузійна плівка Ютафол Д 110 Спеціал призначена для захисту підпокрівельних просторів від пилу, кіптяви і вологості, у горищних приміщеннях оберігає теплоізоляцію від впливу зовнішньої вологи, а також завдяки мікроперфорації вона забезпечує можливість вентиляції водяної пари з внутрішніх приміщень об’єкта.

Плівка призначена тільки для систем, що провітрюються похилих дахів. Плівка складається з трьох шарів: арматурна сітка, виконана з поліетиленових смуг (для додаткової міцності), яка з обох боків ламінована мікроперфорованою поліетиленовою плівкою, що має гідроізолюючі властивості. Ютафол Д 110 Спеціал має знижену займистість, тому що містить самозагасаючий реагент, що перешкоджає розширенню вогнища загоряння, і не виділяє горючих крапель, які могли б стати джерелом швидкого поширення вогню в результаті виникнення нових вогнищ загоряння. Ютафол Д 110 Спеціал має розміри 1,5 х 50 м та щільність 110 г/мІ. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

Підпокрівельна дифузійна плівка Ютафол Д 110 Стандарт

Підпокрівельна плівка Ютафол Д110 СПідпокрівельна дифузійна плівка Ютафол Д 110 Стандарт призначена для захисту підпокрівельних просторів від пилу, кіптяви та копоти , а в горищних приміщеннях оберігає теплоізоляцію від впливу зовнішньої вологи.Также завдяки мікроперфорації вона забезпечує можливість вентиляції водяної пари з внутрішніх приміщень об’єкта.Плівка призначена тільки для систем похилих дахів, що провітрюються.

Плівка складається з трьох шарів: арматурна сітка, виконана з поліетиленових смуг (для надання міцності), яка з обох боків ламінована мікроперфорованою поліетиленовою плівкою, що має гідроізолюючі властивості. Ютафол Д 110 Стандарт має розміри 1,5 х 50 м та щільність 110 г/мІ. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

Підпокрівельна дифузійна плівка Ютафол ДТБ 150

Ютафол Д150Підпокрівельна дифузійна плівка Ютафол ДТБ 150 призначена для захисту від проникнення вологи, пилу та вітру у внутрішній простір. матеріал, що має несучу арматурну сітку з поліетиленових смуг, яка ламінована з обох сторін спеціалізованим складом поліетиленової плівки, що виконують гідрозахисну функцію Арматурна сітка забезпечує високу міцність плівки.

На одній стороні матеріалу розташовується шар з нетканого текстилю, який захищає плівку від механічних пошкоджень, а також абсорбує вологу частково. Ютафол ДТБ має розміри 1,5 х 50 м та щільність 150 г/мІ. Плівка згорнута в рулон таким чином, щоб її можна було легко розкотити по даху. Для запобігання пошкодженням рулон упаковується в поліетиленову плівку.

Підпокрівельна антиконденсатна плівка Ютакон Н 130 НД УВ

Плівка Ютакон Н130Підпокрівельна антиконденсатна плівка Ютакон Н 130 НД УВ призначена для захисту від проникнення вологи ззовні у внутрішній простір об’єкта в провітрюваних системах похилих дахів Одночасно вона перешкоджає стіканню водяної пари, що конденсується, на застосовувану теплоізоляцію.

На одній стороні плівки розташовується спеціальний вологопоглинаючий нетканий матеріал з віскози. ЮТАКОН має розміри 1,3 (1,5) х 50 м та щільність 130 г/мІ. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

Ознайомитися з усім асортиментом підпокрівельних плівок Juta в Миколаєві ви можете в офісі компанії “Сучасна покрівля” – м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

В Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

 

 

Пароізоляційна плівка Ютафол Н 96 Сільвер

 

Фото - Пароізоляція Ютафол СільверПароізоляційна плівка Ютафол Н 96 Сильвер призначена для створення паробар’єра на внутрішній поверхні теплоізоляції підпокрівельного горищного приміщення у похилих і плоских дахів. Одночасно вона оберігає покрівельні та інші конструкції від втрат тепла та негерметичності, утримує тепло у внутрішньому приміщенні та оберігає від несприятливого впливу вітру Ютафол Н 96 Сільвер являє собою одношарову поліпропіленову плівку. має розміри 1,5 х 50 м і щільність 96 г / м. Рулон упаковується в поліетиленову плівку.

Пароізоляційна плівка Ютафол Н 110 Спеціал

 

Пароізоляція Ютафол Сільвер 110Пароізоляційна плівка Ютафол Н 110 Спеціал призначена для створення паробар’єру на внутрішній поверхні теплоізоляції підпокрівельного горищного приміщення Одночасно вона захищає покрівельні та інші конструкції від втрат тепла та негерметичності, утримує тепло у внутрішньому приміщенні та захищає від несприятливого впливу вітру.

Ютафол Н 110 Спеціал  складається з трьох шарів: арматурна сітка, виконана з поліетиленових смуг (для додаткової міцності), яка з обох боків ламінована пароізолюючою поліетиленовою плівкою. ЮТАФОЛ Н Спеціал має знижену займистість, т.к. містить самозагасаючий реагент. Ютафол Н 110 Спеціал має розміри 1,5 х 50 м та щільність 110 г/мІ. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

Пароізоляційна плівка Ютафол Н 110 Стандарт

 

Рулон Пароізоляційної плівки Ютафол Сільвер 110 СПароізоляційна плівка Ютафол Н 110 Стандарт призначена для створення паробар’єру на внутрішній поверхні теплоізоляції підпокрівельного горищного приміщення у разі внутрішнього утеплення зовнішніх стін об’єкта, одночасно захищає покрівельні та інші конструкції від втрат тепла та негерметичності, утримує тепло у внутрішньому приміщенні та захищає від несприятливого впливу вітру.

Ютафол Н 110 Стандарт складається з трьох шарів: арматурна сітка, виконана з поліетиленових смуг (для додаткової міцності), яка з обох боків ламінована паріоізолюючою поліетиленовою плівкою. Ютафол Н 110 Стандарт має розміри 1,5 х 50 м та щільність 110 г/мІ. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

Параізоляційна плівка ЮТАФОЛ Н АЛ 170 Спеціал

 

Пароізоляція Ютафол СпеціалПароізоляційна плівка ЮТАФОЛ Н АЛ 170 Спеціалпризначена для створення бар’єру на внутрішній поверхні теплоізоляції підпокрівельного горищного приміщення у похилих і плоских покрівель. утеплення зовнішніх стін об’єкта.

Пароізоляційна плівка ЮТАФОЛ Н АЛ складається з чотирьох шарів:
основного – арматурна сітка, виконана з поліетиленових смуг (для міцності), яка з обох боків ламінована поліетиленовою плівкою.

Призначення плівки – забезпечення паро- та гідроізоляції. Одна зі сторін покрита спеціальним допоміжним алюмінієвим шаром, що відбиває. Шар виконує тепловідбивну функцію.

ЮТАФОЛ Н АЛ має розміри 1,5 х 50 м та загальну щільність 170 г/м2. Плівка змотана в рулон. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

 

Ознайомиться з усім асортиментом підпокрівельних плівок Juta в Миколаєві ви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”: 

м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

 


Підпокрівельна супердифузійна мембрана Ютавек 115.

Підпокрівельна плівка Ютавек 115Підпокрівельна супердифузійна мембрана Ютавек 115застосовується для захисту підпокрівельних конструкцій, теплоізоляції та горищного приміщення від вологості, що виникає внаслідок дощу. також від пилу, кіптяви і несприятливих впливів вітру.Ця являє собою тришаровий поліпропіленовий матеріал, що складається з двох зовнішніх шарів нетканого поліпропіленового текcтилю (темного і світлого), що забезпечують міцність, а також внутрішнього поліпропіленового, забезпечує гідроізоляційну супердиффуз. 115 має розміри 1,5 х 50 м і щільність 115 г / м. Рулон упаковується в поліетиленову плівку.

Підпокрівельна супердифузійна мембрана Ютавек 135.

Ютавек 135Підпокрівельна супердифузійна мембрана Ютавек 135застосовується для захисту підпокрівельних конструкцій, теплоізоляції та горищного приміщення від вологості, що виникає внаслідок дощу та снігу, а також від пилу, кіптяви та несприятливих. собою тришаровий поліпропіленовий матеріал, що складається з двох зовнішніх шарів нетканого поліпропіленового тектилю (темного і світлого), що забезпечують міцність, а також внутрішнього поліпропіленового, що забезпечує супердифузійну гідроізоляційну здатність.
Має високу паропроникність. Ютавек 135 має розміри 1,5 х 50 м та щільність 135 г/м2. Рулон пакується в поліетиленову плівку.

Підпокрівельна супердифузійна мембрана Ютавек МАЙСТЕР

Ютавек майстерПідпокрівельна супердифузійна мембрана Ютавек МАЙСТЕР  , снігу, від пилу та бруду, а також від несприятливого впливу вітру.Чотиришаровий матеріал складається із зовнішніх шарів нетканого поліпропіленового текстилю, внутрішньої поліпропіленової арматури (служать для міцності), а також внутрішнього шару з поліпропілену, що забезпечує гідроізоляційні властивості. паропроникністю Ютавек МАЙСТЕР має розміри 1,5 х 50 м і щільність 160 г / м. Для запобігання пошкодженню рулон упаковується в поліетиленову плівку.

Підпокрівельна супердифузійна дренажна мембрана Ютавек ДРЕН

Ютавек ДренПідпокрівельна супердифузійна дренажна мембрана Ютавек ДРЕН призначена для захисту підпокрівельних конструкцій, теплоізоляції та підпокрівельного простору від вологості, що виникає. Матеріал складається з поліпропіленової супердифузійної мембрани, зовнішні шари якої, складаються з нетканого поліпропіленового текстилю (для міцності), внутрішній поліпропіленовий шар служить для забезпечення гідроізоляції. До мембрани прикріплений дренажний шар з поліпропіленового дроту з додаванням сажі. З одного боку мембрани розташована смуга довжиною 10 див без дренажу для нахлеста. Дренажний шар можна відокремити механічно від мембрани, що несе, для створення нахлеста. Матеріал має високу паропроникність (1200 г/мІ/24 год). Ютавек ДРЕН має розміри 1,5 х 25м та щільність 500 г/мІ. Рулон упакований у поліетиленову плівку.

Ознайомитися з усім асортиментом підпокрівельних плівок Juta в Миколаєві ви можете в офісі компанії “Сучасна покрівля” – м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

В Одесі – за адресою: вулиця Успенська, 129 (кут Щепний провулок), телефони: 048-77-55-505, 098-75-75-505

 
Меню