Завод-виробник Доставка по Україні

Софіт – матеріал для підшивання звисів

СофітНалежна вентиляція на горищі та в покрівельному просторі дуже важлива для будь-якого будинку. Вона дозволяє будівельним конструкціям служити довгий час, відповідно до будівельних норм. Щоб її правильно організувати, у сучасному будівництві використовуються спеціальні оздоблювальні панелі – софіти. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником Соффіт у Миколаєві.

Сайдинг Софіт

Використання підшивки ПВХ – це практичний та естетичний спосіб обробки карнизних та фронтонних
Сайдинг Софітзвісів за доступною ціною матеріалу та монтажу. Вініловий софіт спеціально розроблений для зовнішньої обробки та не боїться впливу сонця, вітру, низьких температур. Крім цього, завдяки перфорації та системам кріплення він здійснює вентиляцію покрівлі, не порушуючи зовнішнього вигляду будинку. Різні кольори софіту дають можливість підібрати його під колір покрівлі та фасаду та створити гармонійне оформлення будинку. Софіт, який пропонує компанія, є міцним, легким, нетоксичним і важкозаймистим матеріалом, який не гниє, не іржавіє, не покривається пліснявою та грибками, і не піддається атакам комах. Софіт не потребує спеціального догляду та фарбування до та вчасно експлуатації.

Сайдинг СофітСпеціальна система перфорації забезпечує правильну вентиляцію підкришного простору та захищає його від проникнення комах. Матеріал можна легко чистити водою та засобами для чищення.

Софіт Випускається в наступній кольоровій гамі: білий, бежевий, кремовий, світло-зелений, світло-коричневий і темно-коричневий.

Сайдинг Софіт

Крім панелей софіту для підшивки карнизних та фронтонних звісів покрівлі Вам також знадобиться j-планка (пристінна планка) та лобова (лобова) планка.

J-планка служить для кріплення панелей софіта безпосередньо біля зовнішньої стіни будівлі.

Лобова (лобова) планка багатофункціональна. Вона виконує декоративну функцію – закриває дерев’яну лобову дошку, крізь неї пропускаються шурупи, що кріплять кронштейни водостічної системи. А також лобова планка виконує конструктивну функцію – вона є опорою для кріплення панелей софіту безпосередньо у звисів покрівлі.

Ознайомитись з усім асортиментом вінілового сайдингу Софіт в Миколаєві та Одесі ви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”:

  • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
  • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Як альтернативні матеріали вас можуть зацікавити:

профнастил

битумна черепиця

Меню