Завод-виробник Доставка по Україні

Продукція марки FineBer

Fineber

 

Сайдинг fineber1Вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг лідирує у списку оздоблювальних матеріалів для фасадів будівель. Він невибагливий, функціональний і дуже естетичний. Такий сайдинг виготовляється із сучасних матеріалів, абсолютно безпечних для здоров’я.

 

Фасадні панелі fineberФасадні панелі

Фасадні панелі марки «FineBer» дуже міцні та довговічні, при цьому легкі в установці та невибагливі у догляді. Завдяки цьому матеріалу ваш будинок набуде акуратного та естетичного вигляду на довгі роки.

 

Аксесуари до сайдингу

Сайдинг fineber3

Аксесуари до сайдингу – це невід’ємна частина будь-яких облицювальних робіт, якщо йдеться про обробку фасаду сайдингом. У нашому каталозі ви знайдете все необхідне для легкого та швидкого встановлення будь-якого сайдингу: куточки, планки, профілі, софіти тощо.
 

Аксесуари до фасадних панелей

Аксесуари до фасадних панелей роблять образ будівлі закінченим Сайдинг fineber4до того ж виконують практичні функції. У нашому каталозі ви знайдете широкий вибір аксесуарів для фасадних панелей із зовнішніми кутами різних відтінків кольорів.

Постали питання, які фасадні облицювальні стінові панелі можна купити для обробки вашого заміського котеджу або будинку в Миколаєві або в іншому місті? Пропозицій на ринку настільки багато, що просто очі розбігаються? Але не поспішайте придбати дешеві фасадні матеріали, найбільш відомі як стінові, цокольні панелі.

Ми готові запропонувати вам саме той варіант, який відповідає всім основним вимогам без винятку.Облицювання сайдингом фасадів будинків (цокольна обробка) користується сьогодні великою популярністю, і наша марка серед більшості виробників має певні переваги:

 • Виробництво фасадних панелей FineBer відповідає всім встановленим стандартам якості;
 • Оздоблення фасадів сайдингом відрізняється тривалим терміном експлуатації без втрати первісних властивостей;
 • Фасадні панелі ПВХ від FineBer для заміських будинків мають естетичний зовнішній вигляд, що дуже важливо для покупців;
 • Наша продукція дуже проста в монтажі та в подальшому догляді;
 • Купити фасадні пластикові панелі можна за більш ніж привабливою ціною, яка значно нижча за вартість інших облицювальних матеріалів;
 • Для виготовлення продукції ми беремо лише якісну сировину, яка пройшла серйозну перевірку на відповідність чинним стандартам. Саме тому можна з упевненістю говорити, що фасадний сайдинг FineBer – це екологічний продукт.

Своїм пріоритетним завданням ми вважаємо постійний розвиток, впровадження нових рішень, що дозволяють випускати на ринок удосконалені та абсолютно нові варіанти продукції.

 

Вініловий сайдинг FineBer – «СТАНДАРТ»

Сайдинг Fineber кольору
3660 мм.Сайдинг Fineber 1
205мм.
0.75 м².
16 шт.
24.50 Кг.

Вініловий сайдинг FineBer, серія BlockHouse – «КОЛОД»

Сайдинг Fasiding цвета 2
3660 мм.
232мм.
0.85 м².
10 шт.
18.30 Кг.

Серія FineWood Industrial – «ПРОМИСЛОВИЙ»

Сайдинг Fineber кольору
3660 мм.
205мм.
0.75 м².
16 шт.
24.50 Кг.

Вініловий сайдинг FineBer – «СОФІТ»

Сайдинг Fineber кольори
3000 мм.
300мм.
0.90 м².
10 шт.
17.90 Кг.

 

Вам необхідно провести обробку фасаду будівлі, але при цьому ви не хочете, щоб це сильно вплинуло на ваш бюджет? А можливо, ви хочете, щоб ваш будинок став виглядати елегантно і красиво, але при цьому турбуєтеся про безпеку матеріалів, що використовуються? У будь-якому випадку вам варто звернути увагу на довговічний і безпечний вініловий сайдинг марки FineBer, придбати який можна в компанії “Сучасна покрівля”.

Іноді небажання купити вініловий сайдинг ґрунтується на сумнівах щодо естетичних властивостей цього матеріалу. Існує думка, що сайдинг під колоду виглядає дешево, що він бездушний, неярок і при цьому має зайвий блиск. Поспішаємо вас запевнити, що це не так. Продукція марки FineBer – це вініловий сайдинг, якість якого на порядок вища.

Компанія «Терна Полімер» особливого значення надає естетиці своєї продукції. Ми чудово розуміємо, що для наших клієнтів зовнішній вигляд придбаного ними оздоблювального матеріалу не менш важливий, ніж його експлуатаційні та технічні характеристики: довговічність, екологічність, цінова доступність.

Весь фасадний сайдинг нашого виробництва ділиться на три великі групи:

 • FineBer Standart – традиційний плоский сайдинг – «корабельний брус». Надає будь-якій будівлі традиційний стиль, а за рахунок своєї найбагатшої колірної гами дозволить кожному споживачеві знайти найкращий варіант;
 • FineBer BlockHouse (блокхаус) – пластиковий сайдинг під колоду. Головна його особливість у тому, що він надає будівлі нестандартного для Москви та інших мегаполісів вигляду – оформлені таким матеріалом будівлі стають схожими на зруб;
 • FineBer Industrial – стандартний сайдинг ПВХ. За рахунок класичної неширокої кольорової гами найчастіше використовується для облицювання виробничих будівель.

Необхідно зауважити, що поверхня всіх трьох груп має текстуру під дерево, що імітує натуральний корабельний або брус циліндрований. Однак кожен варіант має власну унікальність, тому наші клієнти нічим не обмежені під час втілення своїх планів з облаштування будинку.

Ознайомитись зі всім асортиментом вінілового сайдингу Fineber у Миколаєві та Одесі ви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля”:

 • м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
 • м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний перевулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Можливо вас зацікавлювати як покрівельні матеріали:

Битумна черепиця

Профнастил

Меню