Завод-виробник Доставка по Україні

Утеплювач ТехноНІКОЛЬ у Миколаєві та Одесі

Добре та правильно утеплена покрівля є запорукою комфортного мікроклімату всередині приміщення!

Представляємо утеплювачі для покрівлі корпорації ТехноНІКОЛЬ

Компанія ТехноНІКОЛЬ є одним із найбільших міжнародних виробників надійних та ефективних будівельних матеріалів.
Підприємства компанії оснащені комп’ютерною системою керування виробничими лініями. На кожному заводі встановлено наукову лабораторію, яка здійснює безперервний багатоступінчастий контроль якості продукції, що випускається.
За 20 років роботи у компанії ТехноНІКОЛЬ сформувалася сильна команда висококваліфікованих спеціалістів. Менеджери компанії регулярно проходять стажування, курси підвищення кваліфікації, беруть участь у спеціалізованих семінарах.

Утеплювач ТехноНІКОЛЬ мінеральна вата випускається для 5 напрямків та областей використання:
Фото - Утеплювач ТехноНІКОЛЬ

СКАТНА ПОКРІВЛЯ

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

ВЕНТИЛОВАНИЙ ФАСАД

ФАСАД ПІД ШТУКАТУРКУ

ПЛОСЬКА ПОКРІВЛЯ, ПІДЛОГИ

 

Позитивні якості мінеральної вати:

  • високі теплоізоляційні властивості;
  • довговічність;
  • пожежна безпека;
  • низька об’ємна вага;
  • відмінні звукоізолюючі властивості.

Утеплювачі з групи “Скатна покрівля” використовуються для тепло- та звукоізоляції горизонтальних, похилих та вертикальних конструкцій у котеджному та малоповерховому будівництві, таких як мансарди, каркасні стіни, підлоги, перекриття, перегородки та інші конструкції, де матеріал не приймає зовнішніх навантажень. Крім цього, матеріал може бути використаний як утеплювач для фасаду під сайдинг.

Матеріали групи “Звукоізоляція” використовуються як звукопоглинач в конструкціях каркасно-обшивних перегородок і облицювань, в конструкціях підвісних стель, а також у перекриттях при схемі укладання ізоляційного матеріалу, що не навантажується.

Матеріали групи “Вентильований фасад” застосовуються як тепло- та звукоізоляційний захист шаруватих кладок та стін каркасного типу. Крім цього, можуть використовуватися як теплоізоляційний шар у системах фасадів з повітряним зазором.

Матеріали групи “Фасад під штукатурку” застосовуються в цивільному та промисловому будівництві як тепло-, звукоізоляція в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром із штукатурки.

Матеріали групи “Плоска покрівля, підлога” застосовуються як основний теплоізоляційний шар у покриттях із залізобетону або металевого профільованого настилу з покрівельним килимом усіх типів, у тому числі без влаштування захисних стяжок.

Купити утеплювач ТехноНІКОЛЬ у Миколаєві та Одесі

Фахівці компанії “Сучасна покрівля” регулярно проходять навчання у компанії Техноніколь, відвідуючи спеціалізовані семінари та конференції.

  

Для отримання безкоштовної консультації та замовлення продукції, а також монтажу вам необхідно заїхати в офіс або зателефонувати:

  • у Миколаєві – вул. Пушкінська, 19 (кут Шевченка, тел. (067) 776-74-07, (093) 952-02-91
  • в Одесі – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. (098) 757-55-05, (063) 774-77-47

  

Меню