Завод-виробник Доставка по Україні

Теплоізоляційний матеріал  ROCKWOOL

Rockwool_logoДіяльність компанії ROCKWOOL в Україні розпочалася 1997 року, коли було відкрито торгове представництво ROCKWOOL POLSKA у Києві. ROCKWOOL пропонує вироби з натуральної кам’яної вати, що застосовується для тепло та звукоізоляції, протипожежного захисту в будівництві та інженерному обладнанні. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником покрівельних утеплювачів Rockwool у Миколаєві. Вироби з кам’яної вати ROCKWOOL служать насамперед для заощадження тепла та енергії, а тим самим сприяють економії коштів. 

Вироблена з базальтових гірських порід кам’яна вата ROCKWOOL має виняткову міцність, а її ізоляційні властивості не змінюються з часом. У зимовий час зберігає тепло в будівлі, а влітку захищає від спеки. Кам’яна вата є негорючою. Продукти ROCKWOOL відносяться до найвищого класу реакції на вогонь A1 – вони не горять, не виділяють диму. Мають звукопоглинаючі властивості, стійкі до впливу вологи та паропроникні.

Rockwool

Rockwool пропонує теплоізоляцію на основі мінеральної вати для застосування в будь-яких будівельних та інженерних конструкціях: для утеплення фасадів, плоских та скатних покрівель, внутрішніх перегородок. Відмінною рисою продукції Rockwool є те, що вона не просто є високоякісним матеріалом, а насамперед допомагає клієнтам комплексно вирішувати проблему теплоізоляції. Суворі вимоги до якості продукції, що випускається, і постійний пошук нових технологій дозволяють компанії Rockwool підтримувати свою репутацію одного з кращих виробників теплоізоляційних матеріалів у світі.

Переваги продукції Rockwool:

 • Низька теплопровідність
 • Теплоізоляція Rockwool дозволяє створити комфортний температурний режим усередині приміщення, підтримуючи тепло взимку та прохолоду влітку.
 • Гідрофобність та паропроникність
 • Мінераловатнатеплоізоляція Rockwool відрізняється унікальними водовідштовхувальними властивостями, що поряд з високою паропроникністю дозволяє легко та ефективно видаляти пари з приміщень та конструкцій. Ці властивості також дозволяють підтримувати комфортний температурний режим у приміщенні та зберігати комунікації у сухому стані.
 • Негорючість
 • Вироби Rockwool відносяться до групи негорючих будівельних матеріалів. Мінеральні волокна теплоізоляції Rockwool витримують температуру понад 1000°С, не плавлячись та захищаючи приміщення від вогню.
 • Стійкість до деформацій
 • Частина волокон матеріалу розташована вертикально, в результаті чого загальна структура не має певного напрямку, що забезпечує високу жорсткість теплоізоляційного матеріалу та захищає від усадки протягом усього терміну експлуатації.
 • Звукоізоляція
 • Мінеральна ватаRockwool має відкриту пористу структуру та покращує звукоізоляцію приміщення.
 • Екологічність

Теплоізоляція Rockwool – один із небагатьох промислових продуктів, які позитивно впливають на навколишнє середовище. Низька теплопровідність дозволяє значно знизити споживання енергії, необхідної підтримки температурного режиму будівлі. Крім цього, Rockwool має біологічну стійкість: він не схильний до гниття і впливу мікроорганізмів.

Ознайомитись з усім асортиментом утеплювачів Rockwool у Миколаєві та Одесіви можете в офісах компанії “Сучасна покрівля” за адресами:< /p>

Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Меню