Завод-виробник Доставка по Україні

Теплоізоляційні матеріали URSA.

UrsaURSA (що в перекладі з латини означає «біла ведмедиця») утворилася в 2002 році після того, як іспанський концерн URALITA GROUP придбав ізоляційний підрозділ німецької компанії Pfleiderer. Таким чином, URSA об’єднала інноваційні технології та виробничі потужності двох компаній-лідерів у галузі виробництва та продажу теплоізоляційних матеріалів. На сьогоднішній день марка URSA широко відома і популярна у всій Європі. Компанія “Сучасна покрівля” є офіційним представником покрівельних утеплювачів Ursa в Миколаєві.

URSA пропонує високоякісні продукти для всіх сегментів теплоізоляції та звукоізоляції. Тепло взимку, прохолода влітку і відсутність шуму – ось ті складові комфорту, яких прагне кожна людина. Використовуючи продукти URSA, можна найбільш ефективним способом запобігти втратам тепла взимку, захистити приміщення від перегріву влітку і забезпечити захист від шуму. Це мінеральна ізоляція на основі скловолокна, вироблена з урахуванням строгих вимог до екологічності – починаючи від виробництва та складу сировини, закінчуючи готовою продукцією.

Ефективна теплоізоляція та звукоізоляція. Завдяки структурі матеріалу та особливостям волокон, продукти зі штапельного скловолокна URSA GLASSWOOL мають ряд видатних властивостей – високу теплоізолюючу здатність при малій вазі, ефективну звукоізоляцію в конструкціях та відмінне звукопоглинання.

Продукти для виконання будь-якого завдання. Чи йдеться про скатний дах, зовнішні стіни або перегородки – продукти зі штапельного скловолокна URSA GLASSWOOL підходять для вирішення будь-якого завдання в галузі тепло- та звукоізоляції в сучасному будівництві.

Гнучкість і пружність. Гнучкість, пружність та раціональна стисливість матеріалів URSA GLASSWOOL гарантують найбільш щільне прилягання матеріалу до поверхні, що ізолюється, забезпечують відсутність зазорів і нещільностей між сусідніми плитами і матами. Стиснення матеріалу дозволяє підтискати його при упаковці до 6 разів, тим самим суттєво економлячи місце при транспортуванні.

Легкість монтажу. Завдяки своїй гнучкості та легкості, ізоляційні мати та плити URSA GLASSWOOL монтуються швидко, просто та практично безвідходно. Форма та розміри плит дозволяють проводити роботи з тепло- та звукоізоляції поверхонь силами однієї людини.

Монтаж утеплювача ursa

Екологічність, безпека для здоров’я та навколишнього середовища. Матеріали URSA GLASSWOOL безпечні для здоров’я людини та навколишнього середовища. Якість та безпека продукції підтверджені сертифікатами відповідності вимогам російських ГОСТів та європейських норм CE-Mark. При виробництві URSA XPS як спінювач застосовується вуглекислий газ. Таким чином, екструдований пінополістирол URSA XPS та технологія його виробництва безпечні для людини та навколишнього середовища.

Пожежна безпека. Всі продукти URSA GLASSWOOL від М-11 до П-35 є негорючими.

Більше, ніж теплоізоляція. URSA XPS – високоякісний теплоізоляційний матеріал з екструдованого пінополістиролу, що володіє одним із найнижчих коефіцієнтів теплопровідності серед утеплювачів, що широко застосовуються в будівництві. Завдяки своїй замкнутій пористій структурі, URSA XPS має високі теплоізоляційні властивості, не вбирає вологу і має високу міцність на стиск.

Оптимальні будівельні рішення. Високі міцність, жорсткість та довговічність плит URSA XPS дозволяють використовувати їх при утепленні підземних частин будівель, штукатурних фасадів, підлог по ґрунту, плоских дахів, основ під автомобільні дороги, залізничні насипи та злітні смуги аеродромів. URSA XPS економічний та простий у монтажі. Встановлювати вироби URSA XPS можна за будь-яких погодних умов.

Довговічність. Закрита пористість URSA XPS виключає капілярні явища, надаючи плитам високу морозостійкість та відмінну біологічну стійкість, що дозволяє використовувати плити при безпосередньому контакті з рослинністю та ґрунтовими водами протягом 50 і більше років.

Ознайомитись з усім асортиментом утеплювачів Ursa у Миколаєві та Одесі ви можете в офісі компанії “Сучасна покрівля”:

м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

м. Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Меню