Завод-виробник Доставка по Україні

Цементно-пісчана черепиця в Миколаєві, Одесі

Цементно-піщана черепицяЯкщо вас цікавить черепиця, яка без перебільшення може служити до 100 років, відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, компанія “Сучасна покрівля” із задоволенням пропонує вам цементно-пісчану черепицю.
Вам не треба хвилюватися з приводу вірного вибору, розрахунку або монтажу, тому що всі ці послуги, включаючи безкоштовну консультацію, для вас виконають наші спеціалісти.
Ми працюємо “під ключ”!

Цементно-пісчана черепиця – характеристики, виготовлення

Так само як і керамічна черепиця, цей вид черепиці є натуральним та дуже важким матеріалом, проте  коштує дешевше – такий собі “середній клас” натуральної черепиці.
Для виробництва цементно-пісчаної черепиці використовуються чистий пісок, вапняк, обпалений до цементу, пігменти окису заліза та вода. Усі вказані компоненти змішуются та дозуються за допомогою спеціального обладнання, після чого під надсильним тиском їм надається потрібна форма та контур. На виході виходить щільний профильований матеріал, який спеціальним ножом розділяється на деталі потрібного розміру. Це перший этап виробництва цементно-пісчаної черепиці.

цементно-піщана черепиця на дахуДругий этап – процес затвердіння, для чого оброблену черепицю поміщають в спеціальну камеру. Двічі оброблену черепицю відділяють від піддонів, в процесі перевірки якості відбраковують, та – сберігають на свіжому повітрі 28 днів. Черепиця готова! Цей процес – кардинальна відмінність керамічної черепиці від цементно-пісчаної, першу обпалюють, а друга «доходить сама».

Гідності цементно-пісчаної черепиці:

  • різноманітність кольорів,
  • стійкість до агресивних середовищ та ультрафіолету,
  • морозостійкість,
  • негорючість.

Купити цементно-пісчану черепицю

Компанія “Сучасна покрівля” продає черепицю вказоного типу замовникам з Одеси та області, Миколаєва та області. Для отримання безкоштовної консультації з вибору матеріалу, щоб домовитися про выїзд на замір

  • телефонуйте або заїжджайте в офіс компанії в м. Одеса – вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505
  • в м. Миколаїв – вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07
Меню