Завод-виробник Доставка по Україні

ПРО НАС

Компанія «Сучасна покрівля» є одним з провідних лідерів в нашому регіоні на ринку покрівельних, фасадних матеріалів і послуг.

Сучасна покрівля відео

Досвід і кваліфікація

Представники компанії «Сучасна покрівля» займаються виконанням покрівельних, фасадних робіт та продажем матеріалів з 2003 року. Накопичено значний досвід в розрахунку й монтажі покрівлі будь-якої складності. Фахівці компанії «Сучасна покрівля» мають 10-річний досвід монтажу покрівлі різної складності, регулярно відвідують спеціалізовані семінари, тренінги з підвищення кваліфікації в різних містах України та за кордоном:

  • г. Київ (керамічна черепиця Braas, 2009),
  • Польща (мансардні вікна Fakro, 2010, 2016),
  • с. Згурівка, Чернігівска обл. (металочерепиця і профнастил Blachy Pruszynski, 2012).

Участь підтвержено відповідними сертифікатами.

«Сучасна покрівля» приймає участь у виставках покрівельних матеріалів та послуг (Миколаїв, Одеса, Київ). Підтверджено дипломом.

ДИЛЕРСТВО ТА БРЕНДИ

Протягом багатьох років ми є офіційними дилерами провідних виробників покрівельних матеріалів:

  • металочерепиця Ruukkii (Фінляндія), Tail (Німеччина, Словаччина, Китай)
  • бітумна черепиця Kerabit (Фінляндія), Katepal (Росія), IKO (Бельгія), AGUAIZOL (Україна), Shinglas
  • мансардні вікна Fakro (Польща), Roto, Velux
  • водостічних систем RAINWEY (Україна), Plannja (Швеція), Profil (Польща).

Це дає нам можливість надавати найбільш вигідні умови для наших клієнтів.

Робота з клієнтами включає в себе виїзд нашого фахівця на Ваш об’єкт для здійснення заміру, проектування майбутньої покрівлі, консультацію у виборі матеріалу, розрахунок покрівлі. Всі етапи від розрахунку до здачі готового об’єкта замовникові проходять професійно і злагоджено.

Здійснюємо доставку матеріалу спеціалізованим транспортом безпосередньо на об’єкт в зручний для Вас час, а також комплексний монтаж покрівлі.

Також ми надаємо гарантію на матеріали від виробника, укладаємо письмовий договір з клієнтом і, що не менш важливо, гарантію на виконану роботу.

Ми пропонуємо нашим клієнтам найширший вибір покрівельних матеріалів в Миколаєві та Одесі.

Виготовляємо покрівельні деталі на професійному обладнанні виробництва США індивідуально під замовлення. Якісний монтаж покрівлі.

ОФІСИ

Здійснюємо роботи в Миколаївській, Одеській, Херсонській областях. Можливий виїзд професійних покрівельних бригад на Ваш об’єкт в будь-який регіон України.

Консультацію Ви можете отримати в нашому офісі (м Миколаїв, вул. Пушкінська, 19), в магазинах «Сучасна покрівля» на ринку «Колос» (маг. №222, тел. (0512) 72-12-22) та Центральному ринку (маг. № 282, тел. (0512) 72-12-99), а також зв’язатися з нами по телефону (0512) 47-54-47, (067) 776-74-07, (093) 952-02- 91 або email: megakrovlya@ukr.net.

В Одесі – вул. Успенська, 129 (ріг Щепного провулку). Телефони: 048-77-55-505, 098-75-75-505

Меню