Завод-виробник Доставка по Україні

Як правильно вибрати металочерепицю для покрівлі

Листові покрівельні покриття – популярний вибір для даху. Одним із найбільш зручних матеріалів у цій категорії вважається металочерепиця. Профільовані листи відрізняються довговічністю, вогнестійкістю, водонепроникністю, міцністю та повністю змінюють вигляд даху.

Термін служби металочерепиці залежить від характеристик!

Європейські та вітчизняні виробники сьогодні у цьому плані пропонують великий вибір.

Як правильно вибрати металочерепицю і на що звернути увагу? Давайте розберемося, як прийняти обґрунтоване рішення про покупку та зрозуміти, що найкраще підходить для вашого будинку.

 

Металеві покрівельні матеріали

Металочерепицю виготовляють із різних матеріалів. Листи можуть бути виконані з:

 • алюмінію;
 • міді;
 • високоякісної тонкої листової сталі.

Що краще, визначається індивідуально, оскільки вимоги до характеристик та зовнішнього вигляду покрівлі у всіх відрізняються. Вибір залежить від типу та архітектурних особливостей будівлі, регіону проживання.

Алюмінієва металочерепиця

Покрівля з алюмінієвої черепиціЦе дуже легкий, відносно м’який покрівельний матеріал, тому він менш стійкий до вм’ятин та пошкоджень, ніж сталь. З іншого боку, алюміній не схильний до корозії. Це може бути найкращим вибором для влаштування покрівлі в прибережних районах, що характеризуються вологим кліматом. Невелика вага дає переваги під час будівництва будівель, оскільки навантаження на кроквяну систему суттєво знижується. Середня вага алюмінієвої покрівлі – до5 кг/кв. м. Для порівняння, цей же параметр у мідної металочерепиці досягає 10 кг/кв. м.

Мідна металочерепиця

Покрівля з мідної черепиціПокрівля з мідних листів найдовговічніша і, відповідно, дорога. Вона не іржавіє, не має покриття, яке через вплив граду або інших несприятливих факторів може втрачати вигляд При цьому мідна металочерепиця досить м’яка для того, щоб її можна було легко обробляти Плюс і в тому, що цей матеріал з часом природно зовні змінюється до появи гарної патини. мідні дахи, за умови дотримання правил догляду, можуть прослужити понад сотню років.

Сталева металочерепиця

Металочерепиця Діамант - листУ плані співвідношення вартості, міцності та інших характеристик лідируючі позиції займає металочерепиця зі сталевих листів. Це максимальна стійкість до деформації, колосальний вибір у плані дизайну та високі захисні властивості, які забезпечує спеціальне покриття, саме за рахунок оптимальної відповідності «ціна-якість» оцинкована металочерепиця є найбільш популярним вибором і їй найчастіше віддають перевагу, вибираючи серед численних пропозицій різних виробників.

На що при виборі звернути увагу

 1. Товщина металу
  Цьому параметру варто приділити особливу увагу. Оптимальна товщина для житлових будівель – не менше 0, 5 мм. Решта — це альтернативні варіанти, які не рекомендовані через високі ризики появи різних неприємних наслідків у процесі експлуатації. Наприклад – видимі стики швів. Ціни на металочерепицю не сильно змінюються в залежності від товщини металу, тому краще не економити і віддавати перевагу надійнішим покрівельним матеріалам.
 2. Зміст цинку
  Цей показник впливає антикорозійні властивості. Відповідно, що більше цинку, то вищі захисні характеристики має покрівельне покриття. У середньому на ринку покрівельних матеріалів можна виділити кілька категорій щодо цього параметра. Азіатські виробники пропонують недорогі рішення до 80 г/кв. м — це гарантія захисту металу до 2-х років. 140 г/кв. м — до 15 років, європейські до 265 г/кв. м – від 35 років.
 3. Тип профілю
  Виробники пропонують різний розмір, форму та колірне виконання. Профіль може бути високим, низьким, з ребрами, гладким із матовим або глянцевим покриттям. Тут вибір заснований на особистих смакових уподобаннях та архітектурному стилі будівлі. Тип профілю має вплив на зручність і швидкість пристрою покрівлі. Наприклад, монтаж модульної черепиці проводиться у будь-якому напрямку.
 4. Вид захисного покриття
  В основному, виробники пропонують два типи покриття – на основі поліестеру (PE) або поліуретану (PU). Поліуретанове покриття відрізняється більшою товщиною – до 50 мікрон та покращеними захисними властивостями. Це мінімальний ризик механічних пошкоджень у процесі монтажу, стійкість до корозії та вигоряння на сонці. Якщо порівнювати гарантійні терміни, то покриття на основі PU зберігає початкові характеристики довше – до 50 років, PU – не більше 15. Плюси захисних покриттів на основі поліестеру полягають у більш доступній вартості та більших можливостях при виборі кольорової гами.
Вибрати хорошу металочерепицю ви можете у компанії “Сучасна покрівля”. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників. У каталозі металочерепиця Ruukki, Атіка, Діамант, Престиж, Яспіс за доступними цінами. Дивіться у каталозі фото, вартість, опис. Якщо вам потрібна допомога при виборі, зверніться до наших фахівців.
Металочерепиця Атіка

Атіка

Металочерепиця Діамант - лист

ДІАМАНТ

Лист Металочерепиці Яспіс

ЯСПИС

Металочерепиця Ruukki

RUUKKI

Меню