Завод-виробник Доставка по Україні

Утеплення фасадів будинків у Миколаєві та Одесі

Компанія «Сучасна покрівля» в Одесі та Миколаєві пропонує Вашій увазі якісне утеплення фасадів, в комплексі з металопластиковими вікнами Одеса, Миколаїв. Це особливо актуально останнім часом, коли різко зростають ціни на електрику та газ, а зима приходить аж ніяк не м’яка. Люди дедалі частіше починають економити енергоресурси за допомогою утеплення стін. Тим часом у США та ЄС воно вже давно поширене і дозволяє добре заощадити на опаленні. Не дивно, що утеплення фасадів Миколаїв та Одесу вже сьогодні підкорюють і стають все популярнішими в Україні. Будинки, склади, заміські котеджі – фасади є практично у всіх будівель, і досвід економічно розвинених країн показує, що без утеплення фасаду сьогодні не обходиться жоден далекоглядний власник будинку і тим паче хороший будівельник.

Варіанти утеплення фасадів будинків в Одесі та Миколаєві

Є досить багато варіантів, як утеплити. Особливо добре підтримується система теплоізоляції фасаду спіненим пінополістиролом (простіше кажучи – пінопластом). Утеплення будинків Миколаїв та Одесу перетворюють на затишні та комфортні міста, де стіни захищають від холодів таМокре утеплення фасаду будинку пінопластомтемпературних перепадів
Варто пам’ятати, що хоча мінеральна вата і дешевша за пінопласт, проте вона не дає комфорту і тепла. Все тому, що потрібна не мінеральна вата, яка звичайнісінька, а цілі мінераловатні плити. Такі плити, у свою чергу, коштують вже дорожче за ті плити, що виготовлені з пінопласту. Тому утеплення фасадів Одеса, Миколаїв та в інших містах досвідчені фахівці рекомендують проводити за допомогою саме пінопласту, і перед початком робіт із покриття будинку сайдингом у Миколаєві, Одесі. Теплий фасад не означає, що він надає приросту тепла. Фасад утримує його в приміщенні, завдяки чому понад 30% тепла не «втікає» в холод, а зберігається всередині будівлі.

Замовте утеплення Вашого будинку пінопластом в Одесі та Миколаєві!

Вже сьогодні, незважаючи на те, що пінопласт був виготовлений лише трохи більше півстоліття тому, відомо, Утеплення фасаду пінополістироломщо він служить 80 умовних років. Такого висновку дійшли вчені випробувальної лабораторії НДІСФ. Пінополістирол витримує будь-який атмосферний тиск, вологу, холод, спеку, захищає від вітру. Єдиними ворогами є ультрафіолетові випромінювання, а також механічні впливи. Утеплення будинків Одеса та Миколаїв рекомендують насамперед за допомогою пінопласту.
Також пінопласт не є токсичним матеріалом. Тому він не завдає жодної шкоди організму і застосовується без будь-яких побоювань. Це безпечний ізолятор, і з ним можна не боятися неприємних сюрпризів чи ризику. Сама природа пінопласту має інертну структуру. Він дотримується біологічного нейтралітету і стійкості протягом не одного десятка років.
Пінопласт успішно протистоїть ущільненню або осіданню, тим самим гарантуючи довговічність властивостей, які проводять теплоізоляцію. Даний матеріал застосовується також у біології та мікробіології. Ще один доказ того, що він не завдає організму жодної шкоди.

Наші адреси

Одеса, вул. Успенська, 129 (кут Щепний провулок), тел. 048-77-55-505, 098-75-75-505

Миколаїв, вул. Пушкінська, 19, тел. 0512-47-54-47, 067-776-74-07

Також вас можуть зацікавити:

Меню