Завод-виробник Доставка по Україні

Металочерепиця та пов’язані з нею міфи

Post 10 of 118

Здрастуйте, шановні читачі нашого блогу!
Даною статтею ми продовжуємо публікацію матеріалів, присвячених покрівельним матеріалам. Минулого разу, у статті “Керамічна черепиця – характеристики та переваги” ми говорили про один з найпоширеніших у колишні часи і зберігає свою популярність сьогодні вигляді покриття. Сьогодні – ще раз про один з найпопулярніших сьогодні матеріал – металочерепиця.

Оптимальний варіант для вашої покрівлі

МеталочерепицяБудівельні експерти небезпідставно вважають металочерепицю ідеальним рішенням для власників недорогих приватних будинків. Цей матеріал за своїми характеристиками перевершує деякі традиційні покрівельні вироби. Зокрема, металочерепиця зберігає свій початковий колір протягом багатьох років, стійка до температурних перепадів, витримує вплив вологи та будь-яке снігове навантаження. Багато власників будинків, дах яких покритий металочерепицею, відзначають те, що цей матеріал не вимагає особливого догляду, не дає протікання, служить дуже довго, а головне – коштує недорого і встановлюється дуже швидко. Якщо порівнювати цей покрівельний матеріал, скажімо, з ондуліном, то з’ясується, що він більш вигідний, тому що не потребує ремонту та відновлення в перші десять років експлуатації.

Міф №1 – велика кількість відходів

Поширений міф про те, що нібито при монтажі металочерепиці залишається багато обрізків. Насправді ж, якщо ви купуєте цей матеріал у надійного постачальника і правильно розрахуєте кількість листів, підготуєте якісний проект перед тим, як встановлювати покрівельне покриття, кількість відходів буде зовсім невеликою. То звідки ж така думка у людей, що при розкриванні та нарізанні листів утворюється багато відходів? Вся справа в тому, що багато хто воліє заради економії купувати матеріал на ринку, одразу великими партіями, не звертаючись до професіоналів, здатних одразу грамотно провести всі розрахунки.

Міф №2 – нестійкість декоративного шару

Діамант250х152Ще один міф щодо металочерепиці пов’язаний із тим, що з неї нібито злазить полімерний декоративно-захисний шар. Звичайно, у кожній товарній категорії трапляються вироби з дуже низькою якістю. Якщо ви купили черепицю, виготовлену з порушенням технології, декоративне покриття, швидше за все, почне руйнуватися вже через пару років після встановлення листів на дах. У разі якісної металочерепиці цього відбутися не може. Якщо ви не хочете стикатися з подібними проблемами, не женіться за найдешевшими моделями металочерепиці. Купуйте матеріал, виготовлений відомими та порядними виробниками.

Міф №3 – металочерепиця притягує блискавки

Як один з недоліків металокровлі часто називають той факт, що метал проводить електрику, а отже, притягує блискавки. Але якщо грамотно підійти до питання даху, цю проблему можна вирішити досить легко. Достатньо встановити блискавкопровідну сітку, якою струм буде відводитися по фасаду і йти в грунт. Якщо на найвищій ділянці даху буде передбачений блискавкоприймач у вигляді стрижня, то побоюватися попадання блискавки в дах не варто. Крім того, слід враховувати те, що металева основа даного матеріалу покрита діелектриком – тим полімерним шаром, який не тільки виконує декоративні функції, але і виступає в якості ізоляції. Між листами практично немає прямого контакту. Metallocherepitsa-Nikolaev44

Міф №4 – непоєднуваність металочерепиці з зробленими з колод або брусовими стінами

Багато хто помилково вважає, що металочерепиця невдало виглядає на зроблених з колод і брусових будинках. Але якщо подивитися статистику, то виявиться, що більше 50% власників заміських дерев’яних будинків віддають перевагу саме такому типу покрівлі. Адже завжди є можливість підібрати покрівельне покриття, яке поєднуватиметься з натуральною деревиною за кольором. Щоб дах гармонійно виглядав на дерев’яному будинку, вибирайте коричневу, червону або темно-зелену металочерепицю. Тоді ваш будинок виглядатиме привабливо.

Міф №5 – складність монтажу

Як хибний аргумент проти використання металочерепиці іноді називають те, що її складно встановлювати. Насправді це не так, адже листи мають великі розміри та їх укладання здійснюється дуже швидко. Просто спочатку потрібно підготувати якісну решетування з точною геометрією. Для цього потрібно використовувати добре висушені та ретельно відібрані дошки, брус. На відміну від бітумної черепиці, яка в спеку “розтікається”, металочерепиця може встановлюватися набагато швидше.

Меню